آزمایشی

جلسه اول از کارگاه آموزش احکام خمس حجت الاسلام والمسلمین کریمی برگزار شد

جلسه اول کارگاه آموزشی احکام خمس توسط استاد محترم حجت الاسلام و المسلمین علیرضا کریمی

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه فخریه مروی تهران امروز سه شنبه مورخ ۱۶ شهریور جلسه اول کارگاه آموزشی احکام خمس توسط استاد محترم حجت الاسلام و المسلمین علیرضا کریمی ( مدیر دفتر استفتائات حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی) ) با محوریت کتاب آموزش مبنامحور احکام خمس (تألیف استاد محترم) به دو صورت حضوری با رعایت شیوه نامه های بهداشتی و بصورت مجازی در ساعت ۱۵ تا ۱۷ برگزار شد.

 پوشش رسانه ای مناسب و تبلیغات صورت گرفته باعث شد تا علاوه بر حدود ۵۰ نفری که حضوری شرکت کرده بودند (بخاطر محدودیت فضا) حدود ۴۱ هزار نفر نیز بصورت مجازی از مباحث استاد استفاده کردند.

در این نشست ابتدا به تبیین دو مبنای موجود پرداختند و هر یک از مبانی را بصورت پرسش و پاسخی با شرکت کنندگان بررسی نمودند و از جمله مثال هایی که در جلسه نخست بررسی نمودند شامل : پرداختی به باز نشسته ها، بیمه ی تکمیلی، مبالغ دریافتی بجای مرخصی ها ، پول مداحی و سخنرانی و…  می باشد که مشروح آن بهمراه صوت برنامه از طریق راه های ارتباطی حوزه فخریه مروی قابل دریافت و استفاده می باشد.

گفتنی است که این کار گاه در هفته های آتی نیز ادامه پیدا می کند که برای اطلاع از برنامه ها و ساعت های اجرای آن می توانید به سایت حوزه علمیه فخریه مروی یا نشانی زیر در پیام رسان ایتا مراجعه نمایید.

برای دانلود صوت های کلاس اینجا کلیک کنید

 لینک پخش مجازی: (با اینترنت رایگان)

http://yun.ir/1cx3x7

لینک کانال کارگاه خمس:

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019 Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019

نظرات

هیچ نظری تاکنون ثبت نشده

ایمیل خود را وارد کنید تا اخبار مدرسه را دریافت کنید

مدرسه مروی در فضای مجازی