حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۲۶ خرداد , ۱۴۰۰ 7 ذو القعدة 1442 Wednesday, 16 June , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1951×

برنامه‌‌های حمایتی در غیاب نمایشگاه کتاب؛ از طرح‌های فصلی تا دریافت تسهیلات ویژه

شناسه : 5993 04 مرداد 1399 - 11:13 178 بازدید ارسال توسط : منبع : فارس

محسن جوادی در رابطه با طرح ‌های پشتیبانی معاونت امور فرهنگی درباره عدم برگزاری سی و سومین نمایشگاه بین‎المللی کتاب تهران گفته: این طرح ها شامل قسمت های متفاوت انتشار می باشد. جهت پشتیبانی از انتشارات دوره ی تابستانی کتاب خوانی (مرداد) و پاییزی کتابخوانی (مصادف با هفته کتاب در آبان‎) با ۵۰ درصد افزایش اعتبار […]

پ
پ

محسن جوادی در رابطه با طرح ‌های پشتیبانی معاونت امور فرهنگی درباره عدم برگزاری سی و سومین نمایشگاه بین‎المللی کتاب تهران گفته: این طرح ها شامل قسمت های متفاوت انتشار می باشد. جهت پشتیبانی از انتشارات دوره ی تابستانی کتاب خوانی (مرداد) و پاییزی کتابخوانی (مصادف با هفته کتاب در آبان‎) با ۵۰ درصد افزایش اعتبار اجرایی می‌شود.

از برپایی برنامه های دوره ای تا خرید مخاطبان از انتشاراتی ها

آقای محسن جوادی معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: به سبب هماهنگی‏‌های انجام شده در تلاشیم تا سه هفته بعد انجام برنامه های پشتیبانی از انتشاراتی ها، با کتاب فروشان مجری این طرح ها تسویه حساب صورت پذیرد.

اقای جوادی با تاکید بر مداومت خرید از کتاب فروشان افزود : حلقه ی بعدی معاونت امور فرهنگی که پشتیبانی هم خواهد شد تسویه حساب با کتاب فروشان است.توسط برنامه‎های طراحی شده توسط مسئولان مربوطه تا یک ماه بعد تحویل کتاب به انبار و کامل شدن مدرک ها، تسویه‎ حساب با کتابفروشان صورت می‌گیرد. همچنین معوقات خرید در چندماه اخیر در استان تهران و استان‏‌های مجاور از مرداد انجام خواهد شد.

معاون امور فرهنگی از پشتیبانی این معاونت از انتشاراتی های نوپا که به تازگی آثار آنها در ایام بیماری کرونا انتشار یافته خبر داد و اضافه کرد : این گروه از ناشرها که پخش کتب آنان همراه با ایام بیماری کرونا شده طبق کیفیت کتب چاپ شده شان و به مقدار تولید پشتیبانی خواهند شد.محسن جوادی به برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب اشاره داشت و افزود : اینکه نمایشگاه کتاب مجازی فراگیر قابل وقوع هست یا خیر در حال بررسی میباشد و تا ماه آتی جزیات آن مخابره خواهد شد.

اعلام جزء به جزء نمایشگاه مجازی کتاب تا ماه آتی

معاون امور فرهنگی افزود: این افعال به هدف تقویت پول نقد انتشارات کشور و پخش عدالت گستر یارانه نشر صورت می پذیرد و همگی ‌در تلاش هستیم تا حمایت کنندگان دولتی و خصوصی در مراسم این نمایشگاه وجود داشته باشند.

بر اساس اخبار واضح دولت جمهوری اسلامی ایران تکیه بر تکلیف عمومی در جلوگیری از منتشر شدن ویروس کرونا وپیشنهادات وزارت محترم بهداشت تکیه بر الزامی بودن مراعات فاصله‌گذاری جمعی و دوری از برپایی مراسمات هرگونه جمعی را در کشور و نبود دورنمای روشن برای برگزاری نمایشگاه در ماه‌های آینده، شورای سیاست‌گذاری برگزاری نمایشگاه کتاب تهران در سال ۹۹ را منتفی اعلام کرد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.