حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۵ آبان , ۱۴۰۰ 21 ربيع أول 1443 Wednesday, 27 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2099×
در پی تعطیلی کرونایی حرم های مطهر

تدوین دستورالعمل “بازگشایی حرم های مطهر”

شناسه : 4136 30 فروردین 1399 - 3:40 988 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

به گزارش خبرگزاری حوزه، “تولیت محترم آستان قدس رضوی” در اینستاگرام مطالبی را به جهت توضیح در مورد محدودیت های به وجود آمده جهت تشرف به حرم مطهر امام هشتم علیه السلام و تدوین دستورالعملی جهت بازگشایی حرم های مطهر نوشتند. حجت الاسلام احمد مروی، تولیت محترم آستان قدس رضوی، در یادداشت مذکور ضمن ابراز […]

پ
پ

به گزارش خبرگزاری حوزه، “تولیت محترم آستان قدس رضوی” در اینستاگرام مطالبی را به جهت توضیح در مورد محدودیت های به وجود آمده جهت تشرف به حرم مطهر امام هشتم علیه السلام و تدوین دستورالعملی جهت بازگشایی حرم های مطهر نوشتند.

حجت الاسلام احمد مروی، تولیت محترم آستان قدس رضوی، در یادداشت مذکور ضمن ابراز ناخرسندی نسبت به تعطیل بودن مشاهد مشرفه و عدم امکان تشرف مومنین به حرم های مطهر به دلیل حفظ سلامتی ایشان، عنوان فرمودند که در همین ایام سعی شد که فعالیت های عمرانی به جهت رفاه مومنین متوقف نشود و امکانی فراهم شود که مردم بتوانند به صورت مجازی با حرم های مطهر ارتباط داشته باشند.

ایشان اضافه کردند که با پیگیری و هماهنگی با وزارت بهداشت و با همکاری دیگر آستان های مقدس، سازوکاری را ایجاد کرده اند که با رعایت نکات و اصول بهداشتی امکان میزبانی از زائرین گرامی در این ابنیه متبرک فراهم شود و با مهیا شدن مقدمات امر، میزبان زائرین گرامی خواهند بود.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.