حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۲۶ خرداد , ۱۴۰۰ 7 ذو القعدة 1442 Wednesday, 16 June , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1951×
در واکنش به انتشار شایعه ی جدید علیه روحانیت

دروغ نخ نمایی جدید علیه روحانیت!

شناسه : 3897 19 فروردین 1399 - 4:32 1186 بازدید ارسال توسط :

در روزهایی که بسیاری از طلاب و روحانیون در قالب گروه‌های جهادی به عنوان همراه بیماران کرونایی، ضدعفونی معابر، کمک به نیازمندان، پاسخ‌گویی به شبهات و یا تجهیز و غسل اموات فعالیت دارند، دروغ دیگری با جعل عنوان خبرگزاری حوزه منتشر شد! به نقل از خبرگزاری حوزه، بعد از آنکه چندی پیش جریان های ضد انقلاب […]

پ
پ

در روزهایی که بسیاری از طلاب و روحانیون در قالب گروه‌های جهادی به عنوان همراه بیماران کرونایی، ضدعفونی معابر، کمک به نیازمندان، پاسخ‌گویی به شبهات و یا تجهیز و غسل اموات فعالیت دارند، دروغ دیگری با جعل عنوان خبرگزاری حوزه منتشر شد!

به نقل از خبرگزاری حوزه، بعد از آنکه چندی پیش جریان های ضد انقلاب با ایجاد شایعه ی کمک پنج میلیون تومانی حوزه به طلاب تیرشان به سنگ خورد، این بار شایعه ای جدید دست و پا کردند تا افتضاحی به بی آبرویی های خود اضافه کنند.

این بار با جعل آرم و لوگوی خبرگزاری حوزه یک تصویر ساختگی از صفحه ی این خبرگزاری درست کردند و خبر دروغ کمک یک میلیون تومانی حوزه به هر یک از اعضای خانواده ی راحانیون را منتشر ساخته که مجددا با تکذیب مسئولین امر روبرو شد. جالب اینجاست که آنها ادعای خنده داری مبنی بر حذف این خبر از سایت خبرگزاری حوزه کرده اند.

ضد انقلاب که همواره در پی القا شبهات و ایجاد دو دستگی بین روحانیت و مردم بوده و هست، در این ایام که وحدت و همدلی در بین همه ی اقشار به نحو چشمگیری قوت گرفته، تاب توان دیدن این جبهه ی واحد را ندارد و مشغول شایعه پراکنی و نشر اکاذیب شده.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.