حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

جمعه, ۲۶ شهریور , ۱۴۰۰ 10 صفر 1443 Friday, 17 September , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2059×

چرا مرجعیت فقید تشیع با بازسازی بقیع مخالفت کرد؟

شناسه : 6607 22 مرداد 1399 - 10:08 281 بازدید ارسال توسط : منبع : شیعه نیوز

زمزمه‌هایی از کشور پاکستان برای بازسازی مشروط حرم بقیع به گوش می‌رسد، اما سال‌ها پیش، مرجعیت فقید شیعه با شرط دولت عربستان برای بازسازی مشروط مخالفت کرده بود. ۹۶ سال از حمله وحشیانه وهابیت حجاز به قبرستان بقیع و تخریب مرقد و قبور مطهر اهل بیت پیامبر اکرم(ص) می‌گذرد؛ در طول این سال‌ها و علیرغم […]

پ
پ

زمزمه‌هایی از کشور پاکستان برای بازسازی مشروط حرم بقیع به گوش می‌رسد، اما سال‌ها پیش، مرجعیت فقید شیعه با شرط دولت عربستان برای بازسازی مشروط مخالفت کرده بود.

۹۶ سال از حمله وحشیانه وهابیت حجاز به قبرستان بقیع و تخریب مرقد و قبور مطهر اهل بیت پیامبر اکرم(ص) می‌گذرد؛ در طول این سال‌ها و علیرغم تمام تلاش های فعالان دینی، فرهنگی و سیاسی جامعه تشیع، دولت عربستان فقط یک بار موضوع بازسازی این مکان متبرک و تاریخی اسلام و شیعه را به میان آورده است.

اخیرا نیز زمزمه‌هایی از کشور پاکستان برای بازسازی مشروط حرم بقیع به گوش می‌رسد، که فطرس‌مدیا دلیل این مخالفت مرجعیت فقید تشیع را بررسی کرده که در فیلم زیر ملاحظه می کنید:

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.