حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۱۳ مرداد , ۱۴۰۰ 26 ذو الحجة 1442 Wednesday, 4 August , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2019×

مبتلا شدن زندانیان انقلابی به کرونا در زندان مرکزی بحرین

شناسه : 6417 17 مرداد 1399 - 11:23 302 بازدید ارسال توسط : منبع : شیعه نیوز

گروه های حقوق بشری در بحرین با شیوع کرونا در زندان مرکزی بحرین و قرنطینه تعدادی از زندانیان پیرامون شرایط زندانیان و خصوصا زندانیان انقلابی و سیاسی در زندان ابراز نگرانی کردند. فعالان و گروه های حقوق بشری در بحرین اعلام داشتند که به دنبال تست مثبت یک پرستار درمانگاه ساختمان شماره ۱۳ زندان مرکزی […]

پ
پ

گروه های حقوق بشری در بحرین با شیوع کرونا در زندان مرکزی بحرین و قرنطینه تعدادی از زندانیان پیرامون شرایط زندانیان و خصوصا زندانیان انقلابی و سیاسی در زندان ابراز نگرانی کردند.

فعالان و گروه های حقوق بشری در بحرین اعلام داشتند که به دنبال تست مثبت یک پرستار درمانگاه ساختمان شماره ۱۳ زندان مرکزی بحرین «جو» ، تعدادی از زندانیان سیاسی و انقلابی قرنطینه شدند و این مساله عامل نگرانی شدید خانواده‌های آن‌ها و دیگر زندانیان شده است.

«ابتسام الصائغ» از فعالان حقوق بشری در بحرین اعلام داشت یکی از افراد در این ساختمان در تماس تلفنی اطلاع داده که ۱۶ نفر از زندانیان به ویروس کرونا مبتلا شده اند و به فرمان مسئولین زندان قرنطینه شده اند.

«سید احمد الوداعی» مدیر پژوهشگاه بحرین برای حقوق و دموکراسی (BIRD) نیز اظهار داشت: چند نفر از زندانیان در ساختمان شماره ۱۳ زندان مرکزی جو بعد از مراجعه به درمانگاه زندان و معاینه توسط یکی از پرستاران که به ویروس کرونا مبتلا شده است به دستور مسئولین زندان قرنطینه شده‌اند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.