حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۵ آبان , ۱۴۰۰ 21 ربيع أول 1443 Wednesday, 27 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2099×

تقدیر «سفیران کریمه» از پرستاران و خانواده شهدا

شناسه : 10917 01 دی 1399 - 11:21 135 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

«سفیران کریمه» به مناسبت ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار از پرستاران و خانواده شهدا و معلولان تقدیر و تشکر کردند. تعدادی از خادمان خواهر و برادر حرم مطهر کریمه اهل بیت (س) به عنوان «سفیران کریمه» به مناسبت سالروز ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار از بیمارستان فرقانی استان قم دیدار و […]

پ
پ

«سفیران کریمه» به مناسبت ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار از پرستاران و خانواده شهدا و معلولان تقدیر و تشکر کردند.

تعدادی از خادمان خواهر و برادر حرم مطهر کریمه اهل بیت (س) به عنوان «سفیران کریمه» به مناسبت سالروز ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار از بیمارستان فرقانی استان قم دیدار و از پرستاران و کادر درمان با اهدای گل، متبرکات حرم کریمه اهل بیت(س) و یک جلد کتاب تقدیر و تشکر کردند.

همچنین سفیران کریمه در این روز از خانواده یکی از شهدای طلبه پرستار که به صورت جهادی برای مقابله با کرونا در بیمارستان فعالیت می کرد با اهدای یک بسته فرهنگی و حمایتی تقدیر و تشکر کردند.

این گروه سفیران کریمه با شرکت در یکی از مراکز توانبخشی با اهدای متبرکات حرم از خانواده تعدادی چند از معلولان نیز تقدیرو تشکر به عمل آوردند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.