حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

شنبه, ۲۷ شهریور , ۱۴۰۰ 11 صفر 1443 Saturday, 18 September , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2059×
معاون امور مجلس اوقاف:

اوقاف مهمترین سازمان و نهاد در حوزه اقتصادی، فرهنگی و عقیدتی در اسلام

شناسه : 11476 09 دی 1399 - 13:32 183 بازدید ارسال توسط : منبع : مهر

حجت الاسلام نوری زاده تأکید کرد وقف ریشه در باور ها و اعتقادات مردم دارد. حجت الاسلام نوری زاده معاون امور مجلس سازمان اوقاف و امور خیریه درجلسه با کارکنان اداره کل اوقاف لرستان گفت: اوقاف مهمترین سازمان و نهاد در حوزه اقتصادی و فرهنگی و عقیدتی در اسلام است. وی با اشاره به ضرورت […]

پ
پ

حجت الاسلام نوری زاده تأکید کرد وقف ریشه در باور ها و اعتقادات مردم دارد.

حجت الاسلام نوری زاده معاون امور مجلس سازمان اوقاف و امور خیریه درجلسه با کارکنان اداره کل اوقاف لرستان گفت: اوقاف مهمترین سازمان و نهاد در حوزه اقتصادی و فرهنگی و عقیدتی در اسلام است.

وی با اشاره به ضرورت مردمی ماندن وقف ادامه داد: موقوفات جدید با نیت‌ها و نیازهای جدید توسط واقفین (مثل وقف در حوزه تحقیقات هسته‌ای بعد از شهادت شهید فخری زاده) در حال انجام است. امیدوارم این دستاورد عظیم توسط ما مسئولان و متولیان وقف حفظ و حراست شود.

معاون امور مجلس سازمان اوقاف و امور خیریه ضمن تأکید برلزوم توسعه و تعمیم فرهنگ وقف تصریح کرد: مسئولین اوقاف و متولیان و امنا باید در حفظ موقوفاتی که توسط مردم با اعتقاد و مخلص به ارمغان آمده تلاش کنند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.