حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

دوشنبه, ۲۶ مهر , ۱۴۰۰ 12 ربيع أول 1443 Monday, 18 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2087×

سازمان بازرسی پناهگاه ملت در مشکلات اداری باشد

شناسه : 11666 15 دی 1399 - 11:56 143 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با بیان اینکه باید سازمان بازرسی پناهگاه ملت در مشکلات اداری باشد، بیان کرد: بایستی پناهگاه ملت باشیم و وقتی قلوبشان از جایی پر می‌شود سخنان آن‌ها را گوش دهیم حتی اگر در این بین برخی ناراحت بوده و ناسزا گویند. حجت‌الاسلام رضا نوری، نماینده ولی فقیه در خراسان […]

پ
پ

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با بیان اینکه باید سازمان بازرسی پناهگاه ملت در مشکلات اداری باشد، بیان کرد: بایستی پناهگاه ملت باشیم و وقتی قلوبشان از جایی پر می‌شود سخنان آن‌ها را گوش دهیم حتی اگر در این بین برخی ناراحت بوده و ناسزا گویند.

حجت‌الاسلام رضا نوری، نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد، در مراسمی با بازرس کل و مسئولان سازمان بازرسی خراسان شمالی، عنوان کرد: ملت گاهی اوقات با هم درگیر هستند و گاهی هم با سیستم‌های اداری درگیر می‌شوند که در چنین مورئهایی امید آن‌ها مجموعه‌های قضایی و بازرسی و نظارتی است.

وی اضافه کرد: وقتی ملت از دستگاه‌های اداری جواب نمی‌گیرند به سازمان‌های نظارتی و بازرسی مراجعه می‌کنند که اگر در این سازمان‌ها نیز گوش شنوایی برای شنیدن درد دل آن‌ها نباشد، امید آن‌ها از نظام و انقلاب برخواهد گشت.

حجت‌الاسلام نوری خاطر نشان کرد: بایستی پناهگاه مردم باشیم و وقتی قلوبشان از جایی پر می‌شود سخنان آن‌ها را گوش دهیم حتی اگر در این بین برخی اذیت شوند و ناسزاگویی کنند.

وی با تأکید بر اینکه می‌بایست سازمان بازرسی پناهگاه مردم در مشکلات اداری باشد، گفت: ملت جایگاه نظام را مستحکم می‌کنند، بر این پایه باید تلاش شود تا جایی که امکان دارد و قانون اجازه می‌دهد معضلات آن‌ها حلّ شود.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.