حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

یکشنبه, ۲۳ خرداد , ۱۴۰۰ 4 ذو القعدة 1442 Sunday, 13 June , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1940×

ضرورت تبیین برکات و دست آورد های انقلاب اسلامی برای آحاد ملت

شناسه : 11327 07 دی 1399 - 13:20 97 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

یک استاد حوزه و دانشگاه بیان کرد: امروزه دوره جهادِ تبیین، روشنگری و اطلاع‌رسانی و دشمن‌شناسی و دوست شناسی می باشد؛ به همین علت می بایست برکات و دست آورد های انقلاب اسلامی را برای آحاد ملت تبیین کنیم. جناب آقای صافی، استاد حوزه و دانشگاه، در چهارمین جلسه تحلیل بیانیه گام دوم انقلاب که […]

پ
پ

یک استاد حوزه و دانشگاه بیان کرد: امروزه دوره جهادِ تبیین، روشنگری و اطلاع‌رسانی و دشمن‌شناسی و دوست شناسی می باشد؛ به همین علت می بایست برکات و دست آورد های انقلاب اسلامی را برای آحاد ملت تبیین کنیم.

جناب آقای صافی، استاد حوزه و دانشگاه، در چهارمین جلسه تحلیل بیانیه گام دوم انقلاب که مخصوص طلاب سطح ۲ و ۳ مبلغین و دانش‌آموختگان حوزه علمیه الزهرا (سلام الله علیها) شهرستان دزفول به صورت مجازی تشکیل شد، عنوان کرد: طبق فرمایش رهبری، انقلاب اسلامی به یک انحطاط طولانی پایان داد و رژیم ستم شاهی را به مردم ‌سالاری مبدل کرد.

وی از دیگر دست آورد های انقلاب را مطابق منویات رهبری تمانیت و امنیت ارضی دانسته و اظهار داشت: پس از انقلاب و در طی ۸ سال دفاع مقدس برای نخستین بار توانستیم در مقابل هجوم همه‌جانبه ایستادگی کنیم و اجازه کاسته شدن ذره ای از خاک کشور را ندهیم.

صافی، افزود: «رتبه‌های برتر ایران در عرصه علمی و موشکی»، «به کمال رسیدن مشارکت مردمی در انتخابات و صحنه‌های ملی و جمعی»، «کمک‌رسانی و نیکوکاری‌های مردمی»، «سنگین شدن کفه عدالت در امکانات عمومی کشور»، «رشد چشمگیر معنویت در جوانان» و «مقاومت روزافزون در برابر دشمنان و مستکبران»، همه از دست آورد ها و برکات انقلاب اسلامی می باشد.

این استاد حوزه و دانشگاه، به تحلیل‌های سیاسی افراد جامعه در مقایسه با دیگر کشورها اشاره کرد و گفت: ملت ایران سیاسی‌ترین ملت جهان بوده و اهل تبیین و تحلیل مسائل‌ هستند.

صافی در پایان خاطر نشان کرد: امروزه دوره جهادِ تبیین، روشنگری و اطلاع‌رسانی و دشمن‌شناسی و دوست شناسی می باشد و ما می بایست دست آورد ها و برکات انقلاب اسلامی را برای افراد جامعه تبیین و تشریح کنیم.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.