حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

یکشنبه, ۲۳ خرداد , ۱۴۰۰ 4 ذو القعدة 1442 Sunday, 13 June , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1940×

ملت فلسطین پیشگام دفاع از همه امت باقی می ماند

شناسه : 11038 04 دی 1399 - 14:39 120 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

شیخ بلال شعبان، ملت فلسطین را پیشگام دفاع از تمامی امت دانست و گفت: قدس نقطه ملاقات تمامی اقشار امت است. شیخ بلال سعید شعبان دبیرکل جنبش توحید اسلامی لبنان با تأکید بر اینکه ملت فلسطین پیشگام دفاع از تمامی امت باقی می ماند، عنوان کرد: قدس نقطه ملاقات همه اقشار امت است؛ قدس برای […]

پ
پ

شیخ بلال شعبان، ملت فلسطین را پیشگام دفاع از تمامی امت دانست و گفت: قدس نقطه ملاقات تمامی اقشار امت است.

شیخ بلال سعید شعبان دبیرکل جنبش توحید اسلامی لبنان با تأکید بر اینکه ملت فلسطین پیشگام دفاع از تمامی امت باقی می ماند، عنوان کرد: قدس نقطه ملاقات همه اقشار امت است؛ قدس برای میسحیان مهد حضرت عیسی (علیه السلام) و برای مسلمانان محل معراج پیامبر اکرم (صل الله علیه و آله و سلم) است و اینجا سرزمین انجیر و زیتون می باشد.

وی اظهار داشت: رژیم غاصب صهیونیستی، بدترین ظهور نئولیبرالیسم و چهره خشن نظام سرمایه گذاری می باشد و ما در برنامه مقابله مستضعفان با مستکبران، حول محور قدس تجمع می کنیم.

شیخ شعبان ادامه داد: ما به اقلیت و اکثریت اعتقاد نداریم و برنامه امت فلسطین بر حمایت از همه شهروندان از ادیان و مذاهب تأکید دارد.

دبیرکل جنبش توحید اسلامی در پایان خاطر نشان کرد: ما به صورت همیشگی به پایتخت های کشورمان از مالزی تا اندونزی، ترکیه، ایران، سوریه و لیبی سفر می کنیم و هنگامی که از قدس و مسجد الاقصی یادی می شود، صدای تکبیر بلند می شود و مردم آرزوی حضور در این سرزمین را دارند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.