حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

یکشنبه, ۲۳ خرداد , ۱۴۰۰ 4 ذو القعدة 1442 Sunday, 13 June , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1940×

ابومهدی المهندس خود را وقف حفظ مقدسات کشور عراق کرد

شناسه : 11029 07 دی 1399 - 16:37 86 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

جناب احمد الاسدی رئیس فراکسیون “السند” عراق بیان کرد: شهید ابو مهدی المهندس خود را وقف حفظ ملت و مقدسات کشور عراق کرد و دلسوزانه به کشور خود خدمت می کرد. احمد الاسدی رئیس فراکسیون “السند” کشور عراق عنوان کرد: شهید ابو مهدی المهندس خود را وقف حفظ ملت و مقدسات کشور عراق کرد و […]

پ
پ

جناب احمد الاسدی رئیس فراکسیون “السند” عراق بیان کرد: شهید ابو مهدی المهندس خود را وقف حفظ ملت و مقدسات کشور عراق کرد و دلسوزانه به کشور خود خدمت می کرد.

احمد الاسدی رئیس فراکسیون “السند” کشور عراق عنوان کرد: شهید ابو مهدی المهندس خود را وقف حفظ ملت و مقدسات کشور عراق کرد و دلسوزانه به کشور خود خدمت می کرد.

وی ادامه داد: خون شهدای عزیزمان حافظ و پشتوانه کشور و مدافع ملت است.

الاسدی با بیان اینکه اعتقادات پدرانه و دلسوزانه شهید المهندس در تمام علمیات ها واضح و روشن بود و یکی از اصلی ترین علل موفقیت ها بود، اظهار کرد: شهید المهندس برای حفظ کشور عراق و استادگی در مقابل صهیونیسم بر همگان پیشی می گرفت.

رئیس فراکسیون السند در پایان خاطر نشان کرد: شهید عزیز ابو مهدی المهندس در بیشتر عرصه ها شرکت می کرد و شجاعانه حضور داشت.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.