حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۲۷ مهر , ۱۴۰۰ 13 ربيع أول 1443 Tuesday, 19 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2088×

اعزام مبلّغان تخصصی طرح چهره به چهره با همکاری دفتر تبلیغات و ستاد امر به معروف اصفهان

شناسه : 10254 12 آذر 1399 - 15:24 200 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان از توافق نامه همکاری اعزام مبلّغان تخصصی طرح چهره به چهره بین دفتر تبلیغات اسلامی استان اصفهان و ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان خبر داد. حجه الاسلام حامد اهتمام، معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان از توافق نامه همکاری اعزام مبلّغان تخصصی […]

پ
پ

معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان از توافق نامه همکاری اعزام مبلّغان تخصصی طرح چهره به چهره بین دفتر تبلیغات اسلامی استان اصفهان و ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان خبر داد.

حجه الاسلام حامد اهتمام، معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان از توافق نامه همکاری اعزام مبلّغان تخصصی طرح چهره به چهره بین دفتر تبلیغات اسلامی و ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان خبر داد و اعلام کرد: این طرح با عنوان تبلیغ تخصصی چهره به چهره در ایستگاه های ثابت پاسخگویی و مشاوره مذهبی برگزار می شود.

حجه الاسلام اهتمام با اشاره به اینکه این طرح، به مدت ۵ ماه و از آبان امسال شروع شده است، بیان کرد: در این طرح، کانون فرهنگی تربیتی ندای فطرت نماینده ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان و گروه تبلیغی خانواده برتر از گروه های تخصصی دفتر تبلیغات همکاری و مدیریت میدانی فعالیت را بر عهده می گیرند.

وی اضافه کرد: سوالات مطرح شده از جانب مراجعه کنندگان نسبت به فراوانی، تجمیع شده به نمایندگی مرکز ملّی پاسخگویی به سؤالات دینی نمایندگی اصفهان به منظور وحدت رویه در پاسخ ارجاع داده می شود.

معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان ابراز کرد: مبلغین تخصصی شرکت کننده در این طرح، با رعایت دستورات بهداشتی، فعالیت میدانی خود را شروع کرده و محصول تخصصی تبلیغی رسانه ‌ای خود را جهت بهره مندی عموم در صفحه و کانال های تعریف شده در فضای مجازی بازنشر پیدا می کند.

وی اشاره کرد: دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، تأمین، معرفی، حمایت و نظارت از مبلغین تخصصی، برگزاری جلسات هم اندیشی و آموزش لازم در راستای تحقق بهتر طرح را به عهده گرفته است.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.