حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۲۸ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 7 شوال 1442 Tuesday, 18 May , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1880×

حضرت آیت الله مصباح جای خالی استاد مطهری را پر کرده بود

شناسه : 11649 14 دی 1399 - 13:05 100 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

نماینده ولی فقیه در کاشان بیان کرد: به تعبیر رهبری معظم، اگر مطهری و علامه طباطبایی را نداشتیم، آیت الله مصباح یزدی را داشتیم. آیت الله عباسعلی سلیمانی، در مراسم توزیع بسته های معیشتی طرح حاج قاسم سلیمانی در آستان مقدس هلال بن علی (علیه السلام) آران و بیدگل با تسلیت سالگرد شهادت حاج قاسم […]

پ
پ

نماینده ولی فقیه در کاشان بیان کرد: به تعبیر رهبری معظم، اگر مطهری و علامه طباطبایی را نداشتیم، آیت الله مصباح یزدی را داشتیم.

آیت الله عباسعلی سلیمانی، در مراسم توزیع بسته های معیشتی طرح حاج قاسم سلیمانی در آستان مقدس هلال بن علی (علیه السلام) آران و بیدگل با تسلیت سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی و درگذشت حضرت آیت الله مصباح یزدی، بیان کرد: به تعبیر رهبری معظم، اگر مطهری و علامه طباطبایی را نداشتیم، آیت الله مصباح یزدی را داشتیم.

وی با بزرگداشت اربعین شهادت فخری زاده دانشمند و پدرهسته ای ایران، اضافه کرد: بر پایه آیات قرآن کریم، هرکس مومن  باشد و عمل صالح انجام دهد، محبوب قلوب می شود.

امام جمعه کاشان با بیان اینکه محبوبیت در عمل صالح  فقط منحصر در مومنان نیست، اظهار کرد: گاهی غیر مومنین هم با فطرتخویش، مجذوب عمل صالح و کار نیک می شوند.

وی به محبوبیتی که حاج قاسم سلیمانی در بین جهانیان دست یافت، اشاره کرد و گفت: اینکه در برخی شهرهای ایالات متحده برای شهید سلیمانی راهپیمایی و تظاهرات کنند، بیش از۶۰ کتاب در طی یک سال برای ایشان به به رشته تحریر درآورده شود و بسیاری از مردم در تشییع جنازه این سردار رشید اسلام حضور داشته باشند، کار ساده ای نیست.

وی اظهار داشت: اینکه شهید سلیمانی در بین رزمندگان بگوید اگر من را قبول دارید بگویید، حادثه ساده ای نیست و قطعا ریشه در ایمان و اعتقاد محکم او دارد.

آیت الله سلیمانی در پایان با بیان اینکه شهادت گوارای حاج قاسم باد، گفت: حقیقتاٌ در این دنیا کمتر کسی همانند شهید سلیمانی پیدا می‌شود که در سبک نظامی گری حیاتش را به رخ دنیا بکشاند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.