حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۲۸ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 7 شوال 1442 Tuesday, 18 May , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1880×
گزارش خبری؛

دیدار شورای اجرایی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی با تولیت معظم(دامت برکاته)

شناسه : 11371 07 دی 1399 - 12:01 214 بازدید ارسال توسط :

در هفته‌ای که به عنوان پژوهش نامگذاری شده است، طلاب فعال در عرصه «واحد رسانه حوزه علمیه مروی» با تولیت معظم آن حوزه فخریه حضرت «آیت الله محمدباقر تحریری» دیدار کردند و به بیان دغدغه‌های خود در عرصه فرهنگ و رسانه پرداختند. در این دیدار هر یک از طلاب فعال در واحد رسانه نسبت به […]

پ
پ

در هفته‌ای که به عنوان پژوهش نامگذاری شده است، طلاب فعال در عرصه «واحد رسانه حوزه علمیه مروی» با تولیت معظم آن حوزه فخریه حضرت «آیت الله محمدباقر تحریری» دیدار کردند و به بیان دغدغه‌های خود در عرصه فرهنگ و رسانه پرداختند.

در این دیدار هر یک از طلاب فعال در واحد رسانه نسبت به حیطه وظایف خود، نقاط قوت و ضعف فعالیت رسانه‌ای در حوزه‌های علمیه را گوشزد نمودند و راهکارهایی را برای تقویت نقاط ضعف مطرح کردند.

در ابتدای این دیدار «جناب حجه الاسلام و المسلمین اسکندری» معاون آموزش و پژوهش حوزه علمیه مروی ضمن ابراز خوشحالی از استقبال تولیت معظم حوزه علمیه نسبت به فعالیتهای واحد رسانه خاطر نشان کردند که حمایتهای بی دریغ شما از طلاب فعال در عرصه رسانه بارقه امید را در دل این جوانان زنده نگه داشته و آنان را برای ادامه فعالیت خود مصمم‌تر از گذشته می‌کند.

سپس طلبه ارجمند آقای «علی اسکندری» مسئول اجرائی واحد رسانه به ارائه گزارش مفصلی از ده ماه فعالیت واحد رسانه پرداخت و گفت: ما در واحد رسانه اهداف کوتاه مدت و بلند مدت داریم و طلاب عزیز با جدّیت در پی تحقق این اهداف هستند.

یکی از اهداف کوتاه مدت ما بالا بردن رتبه بازدید از سایت بود که نسبت به ده ماه گذشته دو میلیون واحد ارتقاء رتبه یافته است.

تولید هزار دقیقه محتوای ویدئویی، تولید ده هزار کلمه محتوای متنی، هفتاد هزار بار بازدید از تولیدات، همکاری با خبرگزاری‌ها و مراکز تولیدات رسانه‌ای من جمله خبرگزاری مهر، رسا، حوزه، شفقنا، شبستان و همچنین همکاری با سایت حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری از جمله اهداف کوتاه مدت واحد رسانه بوده است که به فضل الهی این اهداف محقق شده است و در حال پیشرفت نیز است.

ایشان در ادامه افزود: یکی دیگر از برکات فعالیت در واحد رسانه همکاری با سازمان تبلیغات اسلامی و دفتر تبلیغات اسلامی تهران است که این همکاری‌ها به نتائج مثبتی رسیده و زمینه را برای همکاری‌های نزدیک‌تر فراهم نموده است و انشاءالله در آینده‌ای نزدیک شاهد اتفاقات مبارکی از این همکاری‌ها در حوزه علمیه مروی خواهیم بود.

آقای علی اسکندری همچنین با اشاره به پشتیبانی واحد رسانه و همکاری با سایر معاونتهای حوزه علمیه مروی خاطر نشان کردند: یکی از افتخارات واحد رسانه این است که در دوره‌ای که ویروس کرونا فعالیتهای عادی را تحت الشعاع قرار داده، اما بحمدلله حوزه علمیه مروی با همکاری طلاب فعال در عرصه رسانه اقدام به برگزاری دروس آنلاین، امتحانات مجازی و همچنین برگزاری وبینار نموده است.

ایشان یکی از اهداف بلند مدت واحد رسانه حوزه علمیه مروی را قرار گرفتن در مرکز فعالیتهای رسانه‌ای در میان حوزه‌های علمیه برشمرد و افزود: امیدواریم این فعالیتها در عرصه پژوهش رسانه نیز تمرکز یابد و شاهد آن باشیم که حوزه علمیه مروی آن رونق سابق و مرکزیت از دست رفته خود را بازیابد.

در انتهای این دیدار صمیمانه نیز که در آستانه اذان ظهر بود، حضرت آیت الله تحریری ضمن تقدیر و تشکر از گزارش ارائه شده و همچنین فعالیتهای صورت گرفته در واحد رسانه فرمودند: این مدرسه متعلق به شما طلاب جوان است و هر کاری که موجب اعتلای این حوزه مبارکه شود و قدمی در راه خدمت به آموزش و پرورش طلاب و فرهنگ سازی در جامعه برداشته شود، مورد حمایت اینجانب است و واحد رسانه نیز به عنوان یک واحد مستقل در حوزه علمیه مروی تا زمانی که حدود شرعی و اختیارات قانونی به بنده اجازه دهد، از هیچ کمک و حمایتی نسبت به آن واحد فروگذاری نخواهم کرد.   

.

مطالب مرتبط:

تصاویر جلسه شورای اجرایی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی با تولیت معظم(دامت برکاته)

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.