حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۴ آبان , ۱۴۰۰ 20 ربيع أول 1443 Tuesday, 26 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2095×
آیت الله مکارم شیرازی مطرح کردند؛

دادگاه‌ها نیازمند تحول گسترده/ ضرورت استفاده از حوزه های علمیه برای پیشگیری از وقوع جرم

شناسه : 11663 15 دی 1399 - 16:30 220 بازدید ارسال توسط : منبع : رسا

آیت الله مکارم شیرازی ضمن حمایت از سند تحول قوه قضائیه گفت: تحولات نباید وابسته به افراد باشد و باید به قانون و برنامه تبدیل شوند. آیت الله مکارم شیرازی مرجع تقلید شیعیان در دیدار با رئیس کل دادگستری استان قم ضمن ابراز امیدواری از تحولات قوه قضائیه تصریح کرد: دادگستری و دادگاه ها نیازمند […]

پ
پ

آیت الله مکارم شیرازی ضمن حمایت از سند تحول قوه قضائیه گفت: تحولات نباید وابسته به افراد باشد و باید به قانون و برنامه تبدیل شوند.

آیت الله مکارم شیرازی مرجع تقلید شیعیان در دیدار با رئیس کل دادگستری استان قم ضمن ابراز امیدواری از تحولات قوه قضائیه تصریح کرد: دادگستری و دادگاه ها نیازمند تحول گسترده ای است که نباید این تغییرات وابسته به افراد باشند و این تنها با درست شدن قانون و برنامه امکان خواهد داشت.

وی در ادامه صحبت ها با اشاره به اهمیت پیشگیری از وقوع جرم گفت: باید با دیگر نهادها و حوزه علمیه همکاری کرد تا مردم از شیوه های اخاذی کلاه برداران آگاه شوند و در دام آن ها گیر نکنند.

آیت الله مکارم شیرازی ضمن بیان ضرورت اجرای کار فرهنگی بر زندانیان تأکید کرد: لازم است به زندانی شخصیت داد که بعد از آزادی دوباره به دنبال خلاف نرود.

وی در انتها با اشاره به وظیفه نظارتی دستگاه قضا و ابراز خرسندی بابت شروع تحول در دستگاه قصا اظهار داشت: باید تلاش کرد تا طرح تحول قوه قضائیه عملیاتی و اجرا شود.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.