حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۳۰ شهریور , ۱۴۰۰ 14 صفر 1443 Tuesday, 21 September , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2059×

راه شهید سلیمانی هیچ وقت متوقف نمی شود

شناسه : 11584 13 دی 1399 - 11:36 218 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

 امام جمعه شهرستان بویین زهرا بیان کرد: اگرچه با ظلم آمریکای جنایتکار جبهه مقاومت، سرمایه بزرگی را از دست داد، اما پرقدرت و با صلابت به راه خود ادامه خواهد داد و یک لحظه نخواهد ایستاد. حجت الاسلام و المسلمین اسدالله رضوانی، در سالگرد شهادت سردار سلیمانی، در جمع اساتید دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان بویین […]

پ
پ

 امام جمعه شهرستان بویین زهرا بیان کرد: اگرچه با ظلم آمریکای جنایتکار جبهه مقاومت، سرمایه بزرگی را از دست داد، اما پرقدرت و با صلابت به راه خود ادامه خواهد داد و یک لحظه نخواهد ایستاد.

حجت الاسلام و المسلمین اسدالله رضوانی، در سالگرد شهادت سردار سلیمانی، در جمع اساتید دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان بویین زهرا عنوان کرد: تدبیر، شجاعت و هوش بالای شهید سلیمانی بی نظیر  و زبانزد بود.

وی افزود: علاوه بر ویژگی های فردی این شهید باید موقعیت شناسی و برنامه‌ریزی دقیق برای عملیات‌های نظامی را به عنوان ویژگی های نظامی این شهید عزیز معرفی کنیم.

امام جمعه بویین زهرا خاطر نشان کرد: شهید سلیمانی علمدار مبارزه با استکبار بود و توانست با تدابیر خود چهره زشت سردمدارانش استکبار را به جهانیان معرفی کند.

وی اضافه کرد: در طی مسیر ۴۰ ساله انقلاب اسلامی، شهید سلیمانی، به عنوان یکی از فرماندهان با تدبیر، شجاع و ولایتمدار، فعالیت های بی‌وقفه و مجاهدت‌های شجاعانه‌ای در میدان‌های مختلف جهاد با دشمنان اسلام و استکبار جهانی داشت که شکل‌گیری بنیان مستحکم جبهه مقاومت بین‌الملل نمونه اعلای آن است.

حجت الاسلام والمسلمین رضوانی اظهار کرد: اگرچه با ظلم آمریکای جنایتکار جبهه مقاومت، سرمایه بزرگی را از دست داد، اما پرقدرت و با صلابت به راه خود ادامه خواهد داد و یک لحظه نخواهد ایستاد.

امام جمعه بویین زهرا در پایان گفت: شهید سلیمانی در دشوار ‌ترین مبارزه ها همیشه در خط مقدم حضور داشت.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.