حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۳۰ شهریور , ۱۴۰۰ 14 صفر 1443 Tuesday, 21 September , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2059×

غربی ها واکسن بیماری کرونا را ابتدا برای مردم خود استفاده و آزمایش کنند/ باید از واکسن ایرانی حمایت صورت بگیرد

شناسه : 11904 23 دی 1399 - 9:19 171 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

دکتر شهریاری با اشاره به این‌که سخنان رهبری در مورد واکسن بیماری کرونا فصل الخطاب می‌باشد، بیان کرد: جوامع غربی مدعی ساخت واکسن بیماری کرونا در اوضاع کنونی که آثار آزمایش آن‌ منفی بوده، تلاش دارند تا آن را بر روی ملت دیگر جوامع آزمایش کنند. دکتر حسینعلی شهریاری، رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس […]

پ
پ

دکتر شهریاری با اشاره به این‌که سخنان رهبری در مورد واکسن بیماری کرونا فصل الخطاب می‌باشد، بیان کرد: جوامع غربی مدعی ساخت واکسن بیماری کرونا در اوضاع کنونی که آثار آزمایش آن‌ منفی بوده، تلاش دارند تا آن را بر روی ملت دیگر جوامع آزمایش کنند.

دکتر حسینعلی شهریاری، رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این‌که سخنان رهبری درمورد واکسن بیماری کرونا فصل الخطاب می‌باشد، عنوان کرد: جوامعی که مدعی ساخت واکسن بیماری کرونا هستند، چرا هر روز در کشورشان افراد بسیاری به دلیل بیماری کرونا جان خود را از دست می‌دهند؟

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: جوامع غربی مدعی ساخت واکسن کرونا اول واکسنشان را بر روی مردم خودشان آزمایش کنند، اگر جواب منفی نبود و عوارضی نداشت، آن وقت به دیگر جوامع صادر کنند نه اینکه در اوضاع کنونی که آثار آزمایش واکسن‌ منفی بوده، تلاش دارند تا بر روی مردم دیگر جوامع آزمایش کنند.

شهریاری با اشاره به اینکه ما برای تولید واکسن بیماری کرونا باید دیدمان به کشور خودمان باشد، تصریح کرد: بنا بر ضرورت، اگر وزارت بهداشت صلاح دید که واکسن بیماری کرونا برای کشورمان وارد شود، آن را از جوامع قابل اطمینان که سابقاً نیز واردات دارو از آنجا انجام می‌شده، صورت گیرد.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه ساخت و تولید انبوه واکسن ایرانی شاید زود‌تر از اردیبهشت ماه یا خرداد ماه سال بعد انجام نگیرد، اگر وزارت بهداشت و درمان لزوم خرید آن را صلاح دانست، می‌شود از جوامع قابل اطمینان واکسن کرونا را خریداری کرد.

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در پایان اظهار داشت: اکنون بعضی از جوامع مسئله واکسیناسیون را شروع کرده‌اند و برای در نظر گرفتن دادن مباحث اجتماعی باید فعالیت‌های مقتضی در داخل کشور انجام گیرد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.