حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

شنبه, ۲۷ شهریور , ۱۴۰۰ 11 صفر 1443 Saturday, 18 September , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2059×
امام جمعه اهواز:

۹دی سبب خنثی سازی فتنه شد/ روشنگری در جامعه مانع ابتلا کشور به امثال فتنه ۸۸ می شود‌‌

شناسه : 11466 09 دی 1399 - 11:35 190 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

حجت الاسلام والمسلمین موسوی فرد تصریح کرد: حماسه ۹ دی تجلی قدرت خدا بود که سبب خنثی سازی فتنه عمیق سال ۸۸ شد. امام جمعه اهواز به مناسبت سالگرد حماسه ۹ دی اظهار داشت: فتنه ۸۸ مثل جنگ احزاب بود از گروه‌های کمونیستی، سلطنت طلب، تروریستی، سرویس‌های جاسوسی و هر کسی که بغض انقلاب را […]

پ
پ

حجت الاسلام والمسلمین موسوی فرد تصریح کرد: حماسه ۹ دی تجلی قدرت خدا بود که سبب خنثی سازی فتنه عمیق سال ۸۸ شد.

امام جمعه اهواز به مناسبت سالگرد حماسه ۹ دی اظهار داشت: فتنه ۸۸ مثل جنگ احزاب بود از گروه‌های کمونیستی، سلطنت طلب، تروریستی، سرویس‌های جاسوسی و هر کسی که بغض انقلاب را در دل داشت برای تسویه حساب با انقلاب آمد که ۹ دیت جلی قدرت خدا بود که سبب خنثی سازی فتنه عمیق سال ۸۸ شد.

وی در ادامه اظهار داشت: پس از آتش زدن خیمه امام حسین (ع) خون مردم به جوش آمد و حماسه مردمی ۹ دی را علیه انقلاب‌های مخملی به وجود آمده در کشور بوجود آوردند.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان ضمن اشاره به عدم امکان تکرار نشدن همچین فتنه هایی تصریح کرد: سنت الهی ابتلای انسان به گرفتاری و بلا است با این حال بصیرت افزایی و روشنگری در جامعه از ابتلاء کشور به این فتنه‌ها جلوگیری می‌کند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.