حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۳۰ شهریور , ۱۴۰۰ 14 صفر 1443 Tuesday, 21 September , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2059×

روند انقلاب اسلامی با سرعت ادامه دارد | مسئولان پیگیر کار مردم و انقلاب باشند

شناسه : 11934 29 دی 1399 - 9:01 160 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

به کوری چشم بدخواهان انقلاب اسلامی، امسال چهل و دومین سال پیروزی انقلاب اسلامی را مردم ایران جشن خواهند گرفت، در حالی که ترامپ و طرفدارانش حتی دوره دوم را هم ندیدند. حجت الاسلام و المسلمین سید حسن فاضلیان، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهر همدان، در نخستین جلسه ستاد گرامیداشت دهه فجر، با بزرگداشت […]

پ
پ

به کوری چشم بدخواهان انقلاب اسلامی، امسال چهل و دومین سال پیروزی انقلاب اسلامی را مردم ایران جشن خواهند گرفت، در حالی که ترامپ و طرفدارانش حتی دوره دوم را هم ندیدند.

حجت الاسلام و المسلمین سید حسن فاضلیان، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهر همدان، در نخستین جلسه ستاد گرامیداشت دهه فجر، با بزرگداشت یاد سردار سلیمانی و حضرت آیت الله مصباح، بیان کرد: امسال در حالی چهل و دومین سال پیروزی انقلاب را با رعایت تمام دستورات بهداشتی با شکوه‌تر از هر سال دیگر تشکیل می‌دهیم که دشمنان، دو سال پیش می‌گفتند کشور ایران چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی را مشاهده نخواهد کرد.

وی اضافه کرد: به کوری چشم بدخواهان انقلاب اسلامی، امسال چهل و دومین سال پیروزی انقلاب اسلامی را مردم ایران جشن خواهند گرفت، در حالی که ترامپ و طرفدارانش حتی دوره دوم را هم ندیدند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهر همدان با بیان اینکه وقت کمی تا آغاز جشن‌های پیروزی انقلاب باقی مانده است، اهار کرد: این موضوع که شهید سلیمانی با ۶۳ سال سن در خط مقدم مبارزه به صورت شجاعانه جلوتر از همه سربازان حضور داشت، اسوه‌ای برای تمامی مردم می‌باشد تا در راه انقلاب اسلامی اینچنین تلاش کنیم و ترس و رخوت را کلماتی بی معنی بدانیم.

وی در پایان با تاکید بر شرکت و فعالیت ۲۲ گروه در مسائل گوناگون برای تشکیل جشن امسال، به توضیح تکالیف محوله به هر یک از آن گروه‌ها پرداخت.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.