حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

جمعه, ۲۶ شهریور , ۱۴۰۰ 10 صفر 1443 Friday, 17 September , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2059×
رئیس مجمع نمایندگان طلاب:

برگزاری کرسی آزاد اندیشی در حوزه واجب شرعی است

شناسه : 11867 29 دی 1399 - 10:19 176 بازدید ارسال توسط : منبع : رسا

رئیس مجمع نمایندگان طلاب با اشاره به وجود شبهات تفرقه برانگیز بین نیرو‌های انقلابی گفت: کرسی های آزاد اندیشی می تواند پاسخگوی این شبهات باشد. حجت الاسلام والمسلمین سید اکبر حسینی نژاد ضمن تشکر از رهبری معظم به دلیل دیدار تصویری به مناسبت فرا رسیدن ۱۹ دی این روز را گرامی داشت. وی در پاسخ […]

پ
پ

رئیس مجمع نمایندگان طلاب با اشاره به وجود شبهات تفرقه برانگیز بین نیرو‌های انقلابی گفت: کرسی های آزاد اندیشی می تواند پاسخگوی این شبهات باشد.

حجت الاسلام والمسلمین سید اکبر حسینی نژاد ضمن تشکر از رهبری معظم به دلیل دیدار تصویری به مناسبت فرا رسیدن ۱۹ دی این روز را گرامی داشت.

وی در پاسخ به سوال عملکرد مجمع در زمینه مطالبه‌ی رهبری برای انقلابی بودن حوزه علمیه گفت: رهبری فرمودند انقلاب از قم به شهر های دیگر منتقل شد پس حوزه ی علمیه ی قم انقلابی بود و باید انقلابی بماند.

رئیس مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم با اشاره به تدوین و تصویب راهکارهایی برای تبیین شاخصه های انقلابی گفت: یکی از این راهکار‌ها و آیین نامه‌ها تشکیل مجامع استانی بوده است که مطالبات هر استان از طریق نمایندگان آن ها پیگیری می شود.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: راه اندازی دفتر حوزه انقلابی به دلیل پیگیری منویات رهبر انقلاب برای انقلابی ماندن حوزه علمیه قم تأسیس شده است.

حجت الاسلام حسینی نژاد در پایان ضمن اشاره به ضرورت برگزاری کرسی های آزاد اندیشی برای دفع شبهه های تفرقه انگیز بین نیرو های انقلابی گفت: برگزاری این کرسی ها به نظر بنده واجب شرعی است؛ چراکه موضوعات مهمی وجود دارد که نیازمند برگزاری این کرسی های آزاداندیشی است.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.