حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۳۰ شهریور , ۱۴۰۰ 14 صفر 1443 Tuesday, 21 September , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2059×

آموزه‌های اخلاقی و تربیتی مبنای برنامه ریزی حوزه‌های علمیه می‌باشد

شناسه : 11931 29 دی 1399 - 9:30 194 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

مدیر مطالعات تربیتی و فرهنگی معاونت تهذیب حوزه های علمیه با اشاره به لزوم تقویت مسئله تهذیب، بیان کرد: آموزه‌های اخلاقی و تربیتی مبنای برنامه ریزی حوزه‌های علمیه می‌باشد. حجت الاسلام و المسلمین مهدی عبداللهی، مدیریت مطالعات تربیتی و فرهنگی معاونت تهذیب حوزه های علمیه، در نخستین نشست رزمایش «تهذیب و تربیت» که با  شرکت […]

پ
پ

مدیر مطالعات تربیتی و فرهنگی معاونت تهذیب حوزه های علمیه با اشاره به لزوم تقویت مسئله تهذیب، بیان کرد: آموزه‌های اخلاقی و تربیتی مبنای برنامه ریزی حوزه‌های علمیه می‌باشد.

حجت الاسلام و المسلمین مهدی عبداللهی، مدیریت مطالعات تربیتی و فرهنگی معاونت تهذیب حوزه های علمیه، در نخستین نشست رزمایش «تهذیب و تربیت» که با  شرکت مدیریت حوزه علمیه کاشان، مدیران و معاونان تهذیب مدارس علمیه شهرستانهای کاشان، آران و بیدگل، نطنز و نراق در حوزه علمیه آیت الله یثربی(رحمه الله علیه) تشکیل شد، اظهار کرد: برنامه های مطالعاتی مدارس علمیه به تناسب احتیاجات محیطی هر منطقه باید در کنار نوآوری و خلاقیت تحقق پیدا کند.

وی آموزه های اخلاقی و تربیتی را مبنای برنامه ریزی در حوزه‌های علمیه دانست و پیوست تهذیبی قوانین و ساختارهای مرکز مدیریت و حوزه‌های علمیه، طرح همگرایی در رفع دغدغه و افزایش مسئولیت تهذیبی، طراحی شبکه و تعاملات ما بین تهذیب و امکانات بیرونی و گروه ها و سایر تشکیلات، تقویت کارهای جهادی و ساختار تهذیبی اساتید و طلاب، تقویت شبکه استاد محور و شاگرد پرور که از مسائل فراموش شده حوزه‌های علمیه است را از با اهمیت ترین طرح های در دست اقدام مدیریت مطالعات تربیتی و فرهنگی معاونت تهذیب مدارس علمیه اعلام کرد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.