حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

دوشنبه, ۲۶ مهر , ۱۴۰۰ 12 ربيع أول 1443 Monday, 18 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2087×
نایب رییس مجمع نمایندگان طلاب مطرح کرد؛

روحانیت علت محدثه انقلاب اسلامی

شناسه : 11838 20 دی 1399 - 11:25 192 بازدید ارسال توسط : منبع : رسا

نایب رییس مجمع نمایندگان طلاب اظهار کرد: روحانیت علت محدثه انقلاب اسلامی بوده است و علت مبقیه‌ی آن هم پیروی از آیت الله خامنه ای؛ شاگرد امام خمینی(ره) است. حجت الاسلام والمسلمین رضوی مهر با اشاره به اینکه قیام ۱۹ دی مردم قم حرکتی برای به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی بوده گفت: معیار روحانیت در […]

پ
پ

نایب رییس مجمع نمایندگان طلاب اظهار کرد: روحانیت علت محدثه انقلاب اسلامی بوده است و علت مبقیه‌ی آن هم پیروی از آیت الله خامنه ای؛ شاگرد امام خمینی(ره) است.

حجت الاسلام والمسلمین رضوی مهر با اشاره به اینکه قیام ۱۹ دی مردم قم حرکتی برای به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی بوده گفت: معیار روحانیت در انقلابی بودن تعریف می شود.

وی افزود: در این روز اثبات شد مردم می توانند با دشمنان به وسیله اتحاد ایستادگی کنند و به کمک مطالبه گری حق خود را بدست بیاورند.

نایب رییس مجمع نمایندگان طلاب ضمن تصریح بر این نکته که علت محدثه‌ی انقلاب اسلامی و تبلور آن در شخصیت امام خمینی(ره) حوزه ها و روحانیت بوده است تأکید کرد: استمرار و ابقای انقلاب با پیروی از آیت الله خامنه ای که شاگرد حضرت امام خمینی(ره) بوده اند عملی می شود.

وی در پایان ضمن اشاره به کارنامه درخشان حوزه های علمیه در مسیر حرکت انقلاب اسلامی گفت: سردار سلیمانی، آیت الله مصباح یزدی و آیت الله یزدی از جمله شخصیت‌های عظیمی بودند که توسط مکتب جهادی امام راحل و رهبر انقلاب رشد کردند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.