حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

دوشنبه, ۲۶ مهر , ۱۴۰۰ 12 ربيع أول 1443 Monday, 18 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2087×

رونمایی از کتاب «فخر ایران» در سالروز شهادت حاج قاسم

شناسه : 10452 16 آذر 1399 - 10:52 287 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

کتاب «فخر ایران» مشتمل بر مجموعه اشعار شاعران فارسی ‌زبان کشورهای مختلف در خصوص شهید محسن فخری‌ زاده، دانشمند برجسته هسته ‌ای و صنعت دفاعی ایران به زودی از طریق انتشارات موسسه شاعران پارسی زبان مانتشار خواهد یافت. محمد مهدی عبداللهی از شاعران کشورمان از نشریک مجموعه شعر به مناسبت شهادت دانشمند هسته‌ای کشورمان خبر […]

پ
پ

کتاب «فخر ایران» مشتمل بر مجموعه اشعار شاعران فارسی ‌زبان کشورهای مختلف در خصوص شهید محسن فخری‌ زاده، دانشمند برجسته هسته ‌ای و صنعت دفاعی ایران به زودی از طریق انتشارات موسسه شاعران پارسی زبان مانتشار خواهد یافت.

محمد مهدی عبداللهی از شاعران کشورمان از نشریک مجموعه شعر به مناسبت شهادت دانشمند هسته‌ای کشورمان خبر داد و ابراز کرد: کتاب «فخر ایران» مشتمل بر مجموعه اشعار شاعران فارسی‌ زبان کشورهای مختلف در خصوص شهید محسن فخری ‌زاده، دانشمند برجسته هسته‌ای و صنعت دفاعی ایران به زودی از طریق انتشارات مؤسسه شاعران پارسی زبان انتشار خواهد یافت و اگر خدا بخواهد، مصادف با سالروز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی درحضور خانواده آن شهید بزرگوار رونمایی می گردد.

وی اضافه کرد: مجموعه اشعار این کتاب در قالب‌ های غزل، مثنوی، چارپاره، رباعی و… خواهد بود که شامل اشعار خیلی از شعرای نامی کشور می باشد.

وی با بیان اینکه از آنجا که شهید و شهادت از عالی ‌ترین مفاهیم شعر انقلاب اسلامی‌ می باشند و باب شهادت نیز همچنان به روی اهل آن باز می باشد و شعرای انقلاب به عنوان طلایه داران دفاع از آرمان‌ های انقلاب و شهیدان گلگون کفن آن، همیشه در خط مقدم تعهد و رسالت انسانی خویش بوده و می باشند ، افزود: تصمیم بر این شد که جهت ارج نهادن به مقام والای علمی و معنوی این شهید بزرگوار، اشعار سروده شده در وصف ایشان را در مجموعه‌ ای جمع آوری نماییم تا قدمی هر چند کوچک در راستای شناسایی و معرفی این شهید بزرگوار که مظلومانه به دست عوامل رژیم منحوس صهیونیستی به شهادت رسیده است، برداشته باشیم.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.