حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۳۰ شهریور , ۱۴۰۰ 14 صفر 1443 Tuesday, 21 September , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2059×

انتشار ۱۰ کتاب در جت همایش بین المللی «جاودانگی نفس در اسلام و مسیحیت»

شناسه : 9881 05 آذر 1399 - 12:37 269 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

دبیر اجرایی همایش بین المللی «جاودانگی نفس در اسلام و مسیحیت» از ارسال ۱۸۰ چکیده مقاله و انتشار ۱۰ کتاب در راستای این همایش خبر داد. محمد سوری «سرپرست پژوهشکده فلسفه و کلام اسلامی معاونت پژوهشی دفتر تبلیغات اسلامی» در جلسه هماهنگی دبیرخانه «همایش بین المللی جاودانگی نفس در اسلام و مسیحیت» بر ضرورت برگزاری […]

پ
پ

دبیر اجرایی همایش بین المللی «جاودانگی نفس در اسلام و مسیحیت» از ارسال ۱۸۰ چکیده مقاله و انتشار ۱۰ کتاب در راستای این همایش خبر داد.

محمد سوری «سرپرست پژوهشکده فلسفه و کلام اسلامی معاونت پژوهشی دفتر تبلیغات اسلامی» در جلسه هماهنگی دبیرخانه «همایش بین المللی جاودانگی نفس در اسلام و مسیحیت» بر ضرورت برگزاری هرچه موفق‌تر این همایش بین المللی با وجود شرایط کرونایی تأکید کرد.  

وی اظهار داشت: تلاش ما بر این است که با گروهی از مهمانان خارجی نیز مذاکراتی انجام شود تا به شکل مجازی در روزهای برگزاری همایش در پنل‌ های تعریف ‌شده مشارکت داشته باشند.

در این جلسه، حجه الاسلام والمسلمین  بابامیر، دبیر اجرایی همایش بین المللی جاودانگی نفس در اسلام و مسیحیت گفت که تا به حال بیش از ۱۸۰ چکیده به دبیرخانه همایش جاودانگی رسیده است که بعد از ارزیابی‌ های مکرر، قریب به ۳۰ مقاله آماده انتشار می باشد و باقی چکیده مقالات هم در دست ارزیابی‌ های علمی می باشد.

نیز در این جلسه قرار شد امور مقدماتی ۱۰ کتاب در دست اقدام این پژوهشکده برای انتشار در جهت همایش مذکور هر چه سریعتر انجام شود و با همکاری و مشارکت اداره نشر پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، لوگوی واحدی نیز برای طرح جلد های این کتاب‌ ها طراحی گردد. 

گفتنی است که احتمال دارد این همایش ۲۹ و ۳۰ بهمن‌ ۹۹ در فضای مجازی از طرف پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی برگزار گردد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.