حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۲۶ خرداد , ۱۴۰۰ 7 ذو القعدة 1442 Wednesday, 16 June , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1951×

آیت الله مصباح یزدی تیزبین در تشخیص نیازهای جامعه

شناسه : 11716 16 دی 1399 - 12:27 102 بازدید ارسال توسط : منبع : رسا

حجت الاسلام ملکی: آیت الله مصباح یک تنه در برابر شبهه‌های اوایل انقلاب به مقابله پرداخت. قائم مقام مدیر حوزه با اشاره به شخصیت والای آیت الله مصباح خصوصا در اوایل انقلاب گفت: زمانی که در اوایل انقلاب شبهه ها هر روز بر سر جوانان می ریخت مرحوم آیت الله مصباح یزدی توانست با کمک […]

پ
پ

حجت الاسلام ملکی: آیت الله مصباح یک تنه در برابر شبهه‌های اوایل انقلاب به مقابله پرداخت.

قائم مقام مدیر حوزه با اشاره به شخصیت والای آیت الله مصباح خصوصا در اوایل انقلاب گفت: زمانی که در اوایل انقلاب شبهه ها هر روز بر سر جوانان می ریخت مرحوم آیت الله مصباح یزدی توانست با کمک عقل و منطق شروع به پاسخ دادن به شبهات بوسیله ی نوشتن کتاب و مناظره کند.

وی ضمن اشاره به تیزبینی آیت الله مصباح در شناسایی نیاز های جامعه و حمایت امام خمینی(ره) از تأسیس مؤسسه ای برای تدریس علوم انسانی توسط ایشان گفت: در مؤسسه امام خمینی(ره) به معنای واقعی کلمه تولید علم اتفاق افتاد.

حجت الاسلام و المسلمین ملکی ضمن تعریف از شخصیت آیت الله مصباح در دفاع از نظام اسلامی اظهار کرد: ایشان با منطق و شجاعت بصیرانه به مبارزه با انحرافات فکری پرداخت.

وی در پایان افزود: آیت الله مصباح در زمانی که بسیاری از خواص مردم را همراهی نکردند این آیت الله مصباح بود که به صورت عمارگونه وارد میدان دفاع از ارزش ها و رهبری شد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.