حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۲۷ مهر , ۱۴۰۰ 13 ربيع أول 1443 Tuesday, 19 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2087×

سردار سلیمانی قدرت‌نمایی دولت‌های آمریکا را برای نخستین بار پس از جنگ جهانی دوم از بین برد

شناسه : 11749 16 دی 1399 - 8:29 191 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

خالد البطش نماینده دفتر سیاسی جنبش سیاسی جهاد اسلامی فلسطین گفت: شهید سلیمانی، با از بین بردن طرح های آمریکایی‌ها در منطقه، آنها را ذلیل کرد. خالد البطش نماینده دفتر سیاسی جنبش سیاسی جهاد اسلامی فلسطین در جشنواره فرهنگی ملّی “شهید القدس” که به مناسبت نخستین سالروز شهادت شهید سلیمانی در نوار غزه تشکیل شد، […]

پ
پ

خالد البطش نماینده دفتر سیاسی جنبش سیاسی جهاد اسلامی فلسطین گفت: شهید سلیمانی، با از بین بردن طرح های آمریکایی‌ها در منطقه، آنها را ذلیل کرد.

خالد البطش نماینده دفتر سیاسی جنبش سیاسی جهاد اسلامی فلسطین در جشنواره فرهنگی ملّی “شهید القدس” که به مناسبت نخستین سالروز شهادت شهید سلیمانی در نوار غزه تشکیل شد، گفت: شهید سلیمانی، با از بین بردن طرح‌های آمریکایی‌ها در منطقه، آنها را ذلیل کرد.

وی عنوان کرد: شهید سلیمانی پس از شهادت خویش، وقتی که موشک‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پایگاه آمریکایی عین الاسد را نابود کردند، آمریکایی‌ها را ذلیل کرد. این بمباران برای نخستین مرتبه پس از جنگ جهانی دوم صورت گرفت و پایگاه‌های آمریکایی علناً موشک باران شد و با اخراج آمریکا از منطقه و فلسطین قدرتنمایی آن هدف قرار می گیرد.

همچنین کمیته عالی این جشنواره فرهنگی اظهار داشت: این مراسم برای اظهار وفاداری با شهید سلیمانی که برای قضیه فلسطین بسیار فعالیت کرد، تشکیل شد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.