حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

دوشنبه, ۲۴ خرداد , ۱۴۰۰ 5 ذو القعدة 1442 Monday, 14 June , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1945×

آزمایش انسانی واکسن کرونای ایرانی

شناسه : 10491 18 آذر 1399 - 14:31 214 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

کیانوش جهانپور، سخنگوی سازمان غذا و دارو با اشاره به شروع فاز انسانی واکسن کرونای تولید داخل ابراز کرد: جهت انجام اولین فاز انسانی، داوطلبان تزریق واکسن به اندازه احتیاج موجود بود و به علت همین فراخوان عمومی صورت نگرفت. وی با بیان اینکه جهت تست دوباره این واکسن در صورت احتیاج به داوطلبان بیشتر […]

پ
پ

کیانوش جهانپور، سخنگوی سازمان غذا و دارو با اشاره به شروع فاز انسانی واکسن کرونای تولید داخل ابراز کرد: جهت انجام اولین فاز انسانی، داوطلبان تزریق واکسن به اندازه احتیاج موجود بود و به علت همین فراخوان عمومی صورت نگرفت.

وی با بیان اینکه جهت تست دوباره این واکسن در صورت احتیاج به داوطلبان بیشتر فراخوان عمومی اعلام خواهد شد. هم اکنون شرکت مورد نظر با دانشگاه ‌های علوم پزشکی جهت انجام این کار به توافق رسیده‌اند و خوشبختانه این واکسن توانست کد اخلاق را دریافت کند و منعی جهت تزریق آن نیست.

سخنگوی سازمان غذا و دارو با بیان اینکه این واکسن در دو مرحله تزریق می گردد بیان کرد: داوطلبان یک ماه بعد از تزریق واکسن، تحت مراقبت قرار خواهند گرفت تا نتایج آن بررسی شود.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.