حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

جمعه, ۲۶ شهریور , ۱۴۰۰ 10 صفر 1443 Friday, 17 September , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2059×
رییس بنیاد فرهنگ و اندیشه انقلاب اسلامی:

تمدن اسلامی محتاج روی کار آمدن نخبگان مؤمن

شناسه : 11878 23 دی 1399 - 11:05 450 بازدید ارسال توسط : منبع : رسا

رییس بنیاد فرهنگ و اندیشه انقلاب اسلامی ضمن اشاره به ضرورت به میدان آمدن نخبگان همراه ایمان و غیریت دینی گفت: با این کار تا ۴۰ سال آینده تمدن اسلامی محقق می شود. رییس بنیاد فرهنگ و اندیشه انقلاب اسلامی ضمن گرامیداشت سالگرد قیام مردمی نه دی گفت: طبق سخنان رهبری در بیانیه گام دوم […]

پ
پ

رییس بنیاد فرهنگ و اندیشه انقلاب اسلامی ضمن اشاره به ضرورت به میدان آمدن نخبگان همراه ایمان و غیریت دینی گفت: با این کار تا ۴۰ سال آینده تمدن اسلامی محقق می شود.

رییس بنیاد فرهنگ و اندیشه انقلاب اسلامی ضمن گرامیداشت سالگرد قیام مردمی نه دی گفت: طبق سخنان رهبری در بیانیه گام دوم مردم در مبارزه با رژیم ستمشاهی بدون سلاح و فقط با ایمان و غیرت دینی به میدان آمدند.

وی افزود: لازم است که تحول در میدان انقلاب اول در بین مردم ایجاد شده و آن‌ها به عنصری مطالبه گر تبدیل شوند.

حجت الاسلام ثقفی در پایان ضمن اشاره به این نکته که لازمه تشکیل امت اسلامی تحولی ایمانی، گفتمانی و تشکیلاتی است و مهم ترین رکن این امت هم حوزه و دانشگاه است اظهار کرد: اساس کار در تحقق فرآیند انقلاب اسلامی ایمان و غیرت دینی است که در صورت ورود نخبگان دارای عنصر ایمان و غیرت دینی دولت اسلامی در ۱۰ سال آینده، جامعه ۲۰ سال آینده و تمدن اسلامی در ۴۰ سال آینده ایجاد خواهد شد.

وی درپایان تأکیدکرد: لازمه تشکیل امت اسلامی ورود جوانان پیشرو در این تحولات‌ می‌باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.