حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۲۷ مهر , ۱۴۰۰ 13 ربيع أول 1443 Tuesday, 19 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2087×

فیلم سینمایی «بانوی بهشت» غرضی جز تفرقه افکنی ندارد

شناسه : 11919 29 دی 1399 - 13:18 225 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

امام جمعه محترم تبریز بیان کرد: دشمنان تلاش می‌کنند با تفرقه افکنی و فتنه انگیزی میان تشیع و اهل سنت اغراض خبیثانه خویش را جلو ببرند و تولید فیلم بانوی بهشت (بانوی جنت) در راستای این غرض خبیثانه است. حجت الاسلام سید محمدعلی آل هاشم، در نشست توان افزاری علمی و مهارتی مربیان صادقین سپاه […]

پ
پ

امام جمعه محترم تبریز بیان کرد: دشمنان تلاش می‌کنند با تفرقه افکنی و فتنه انگیزی میان تشیع و اهل سنت اغراض خبیثانه خویش را جلو ببرند و تولید فیلم بانوی بهشت (بانوی جنت) در راستای این غرض خبیثانه است.

حجت الاسلام سید محمدعلی آل هاشم، در نشست توان افزاری علمی و مهارتی مربیان صادقین سپاه عاشورا، در جمع روحانیون و اساتید و مربیان سپاه عاشورا، گفت: روحانیون توانستند در دوران دفاع مقدس بدرخشند.  

وی عنوان کرد: شهدای روحانیت الگوی ایثار و فداکاری بودند و بر همین مبنا شهدای روحانیت با توجه به آمار، بیشترین آمار را در میان دیگر اقشار به تناسب جمعیت دارند.  

حجت الاسلام آل هاشم در ادامه اضافه کرد: دشمنان با این نقشه که با به شهادت رساندن شهید سلیمانی نور او را خاموش می کنند، ایشان را ترور کردند، اما مشاهده کردیم که بعد از شهادت بیشتر شناخته شد.  

وی در ادامه با اشاره به حوادث اخیر ایالات متحده، خاطر نشان کرد: با اهمیت ترین شرط ابرقدرت بودن یک کشور، انسجام و نظم در داخل آن کشور است، به همین علت حوادث ایجاد شده در ایالات متحده، علامت افول و سرنگونی این کشور است و کنگره آمریکا به عنوان نماد تفکر لیبرال دموکراسی با این اتفاق هیمنه اش فرو ریخت.  

امام جمعه محترم شهر تبریز اظهار داشت: پس از فعالیت‌های ترامپ و طرفداران او در مسئله کنگره مشاهده کردیم که حتی حامیان او نیز از او بیزاری جستند، اما در فتنه ۸۸ شاهد بودیم که این مسئله متاسفانه اتفاق نیفتاد و تا کنون نیز برخی در داخل کشور به دشمنی خویش ادامه می دهند.  

ایشان در پایان یاد آور شدند: دشمنان تلاش می‌کنند با تفرقه افکنی و فتنه انگیزی میان تشیع و اهل سنت اغراض خبیثانه خویش را جلو ببرند و تولید فیلم بانوی بهشت (بانوی جنت) در راستای این غرض خبیثانه است.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.