حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۳۰ شهریور , ۱۴۰۰ 14 صفر 1443 Tuesday, 21 September , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2059×

دولت آمریکا در باتلاق نابودی افتاده است

شناسه : 11886 23 دی 1399 - 11:43 182 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

حجت‌الاسلام‌ بهرام پور بیان کرد: ترور شهید هسته‌ای فخری زاده یک فعالیت انتحاری توسط دشمنان بوده و نشان‌دهنده ناتوانی و ناامیدی دشمنان می‌باشد. حجت‌الاسلام‌ مسعود بهرام پور، مدیر حوزه های علمیه خوزستان، با بزرگداشت شهادت فخری زاده در چهلم شهادت این شهید، گفت: ترور شخصیت‌های فکری یک فعالیت انتحاری در جهان بوده و کسی که […]

پ
پ

حجت‌الاسلام‌ بهرام پور بیان کرد: ترور شهید هسته‌ای فخری زاده یک فعالیت انتحاری توسط دشمنان بوده و نشان‌دهنده ناتوانی و ناامیدی دشمنان می‌باشد.

حجت‌الاسلام‌ مسعود بهرام پور، مدیر حوزه های علمیه خوزستان، با بزرگداشت شهادت فخری زاده در چهلم شهادت این شهید، گفت: ترور شخصیت‌های فکری یک فعالیت انتحاری در جهان بوده و کسی که همچین کاری می‌کند حتی از جانب شریکان خود مورد ملامت و تحقیر قرار می‌گیرد به همین خاطر دیده شد که اتحادیه اروپا نیز این عمل را محکوم کرد.

وی اضافه کرد: این ترورها بوسیله دشمنان ایران بیان کننده ناتوانی و نا امیدی آن‌ها بوده و دشمنان ما فهمیده اند که نمی‌توانند خط مقاومت را در هم بشکنند به همین علت به آخر کار رسیده اند و همانند کسی که در باتلاق افتاده دست‌وپا می‌زنند تا بتوانند خود را از این مهلکه نجات دهند.

حجت‌الاسلام‌ بهرام پور، مردم ایران را یک ملت آگاه و دائماً درصحنه دانست و تصریح کرد: مردم ما یک ملت آگاه و درصحنه بوده و دشمنانش را به‌درستی شناخته و مسیر خود را پیداکرده است.

وی در ادامه افزود: خط مقاومت به راهبری مقام معظم رهبری به سرعت رو به جلو پیش می‌رود و هیچ کاری از سوی دشمن ساخته نیست و ان‌شاءالله با فعالیت‌های دشمن‌‌ستیزی که جمهوری اسلامی ایران و خط مقاومت انجام می‌دهند اولاً آمریکایی‌ها از منطقه اخراج شده و ثانیاً رژیم اشغالگر اسرائیل نابود خواهد شد.

وی اظهار داشت: دشمن ما تنها به‌دنبال منافع خود هستند و توافق برد برد برای آن‌ها بی‌معنا است و تنها خودشان باید پیروز باشند.

حجت‌الاسلام‌ بهرام پور، در پایان عنوان کرد: برای انتقام از دست‌اندرکاران ترور شهید فخری زاده ، باید دو جواب سریع به دشمنان بدهیم که یکی از سوی نظام و دولتمردان است و دیگری از طرف ملت.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.