حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۴ آبان , ۱۴۰۰ 20 ربيع أول 1443 Tuesday, 26 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2095×

ششمین جشنواره اعتکاف برگزار می گردد

شناسه : 10342 13 آذر 1399 - 11:41 202 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

رییس ستاد اعتکاف کشور اظهار داشت: ششمین جشنواره اعتکاف در سطح ملی و بین المللی برگزار می گردد. حجه الاسلام علیرضا تکیه ای در دیدار اعضای ستاد اعتکاف کشور با مدیر حوزه های علمیه، آیه الله اعرافی با تسلیت شهادت دانشمند برجسته هسته ای کشورمان ابراز کرد: اعتکاف، روزگاری در مهجوریت بود اما اکنون این مهجوریت […]

پ
پ

رییس ستاد اعتکاف کشور اظهار داشت: ششمین جشنواره اعتکاف در سطح ملی و بین المللی برگزار می گردد.

حجه الاسلام علیرضا تکیه ای در دیدار اعضای ستاد اعتکاف کشور با مدیر حوزه های علمیه، آیه الله اعرافی با تسلیت شهادت دانشمند برجسته هسته ای کشورمان ابراز کرد: اعتکاف، روزگاری در مهجوریت بود اما اکنون این مهجوریت را پشت سرگذاشته و دوران انقلاب اسلامی به وسعت ابتدایی رسیده است.

حجه الاسلام تکیه ای اضافه کرد: از اهمیت و نگاه ارزشمند نظام به فریضه حسنه اعتکاف همین بس که رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب، اعتکاف را عیار معنویت برشمرده اند. از معجزات اعتکاف آن است که اکنون در ۸۰ کشور برگزار می گردد و در قسمت جشنواره تا ۳۰۰ اثر ارسال کرده اند.

وی با اشاره به بین المللی بودن اعتکاف و جشنواره فرهنگی آن افزود: مراسم اعتکاف دو سال در سطح ملی و از سال سوم با مشارکت جامعه المصطفی العالمیه رنگ و بوی بین المللی گرفت و اکنون این سنت حسنه از ظرفیت انسانی ارزشمندی برخوردار است.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.