حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

جمعه, ۲۶ شهریور , ۱۴۰۰ 10 صفر 1443 Friday, 17 September , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2059×
نایب رییس مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم:

برخورد سلیقه ای در مقابل ولنگاری فرهنگی موجب دوری از مسیر حق و عقلانیت

شناسه : 11125 06 دی 1399 - 13:51 501 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری رسا

حجت الاسلام والمسلمین سیدجلال رضوی مهر، نایب رییس مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم با انتقاد از وضعیت اسف بار فضای مجازی اظهار کرد: فقط اقدام مسئولانه و پیشگیری می‌تواند برطرف کننده این مشکلات باشد. اگر مسئولی خواهان وضعیت ولنگاری فضای مجازی باشد، قطعا در جایگاه همان کسی است که مرز فیزیکی را […]

پ
پ

حجت الاسلام والمسلمین سیدجلال رضوی مهر، نایب رییس مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم با انتقاد از وضعیت اسف بار فضای مجازی اظهار کرد: فقط اقدام مسئولانه و پیشگیری می‌تواند برطرف کننده این مشکلات باشد. اگر مسئولی خواهان وضعیت ولنگاری فضای مجازی باشد، قطعا در جایگاه همان کسی است که مرز فیزیکی را در مقابل دشمنان متخاصم باز گذاشته تا دشمن به راحتی حمله کند.

وی در ادامه افزود: وضعیت لجام گسیخته فضای مجازی، اهداف و اصول جمهوری اسلامی را در محاصره جدی قرار داده است و همه افراد در تیر رس آن هستند ولی مسئولین در مقابله با این آشفته بازار، چشم پوشی کرده‌اند و هنوز هم شاهد کم کاری مسئولین این امر هستیم.

وی در پایان با اشاره به شخصیت شهدای نوجوان دفاع مقدس گفت: وااسفا که اگر مقهور برخورد سلیقه‌ای شویم، از منطق و عقلانیت و حقیقت دور می‌افتیم؛ نسل حسین فهمیده‌ها و شهید حججی‌ها نباید در مقابل شبیخون فرهنگی در فضای مجازی سکوت کند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.