حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۵ آبان , ۱۴۰۰ 21 ربيع أول 1443 Wednesday, 27 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2098×
فرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب (ع) استان قم:

تشکل های حوزوی از سرمایه های مهم انقلاب

شناسه : 11206 06 دی 1399 - 12:18 201 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری فارس

سردار سید محمد تقی شاه‌چراغی ضمن دیدار از خانه طلاب جوان با فعایت های جهادی این مجموعه بیشتر آشنا شد. وی ضمن تشکر از فعالیت های این گروه جهادی گفت: به لطف الهی طلاب بسیجی و جهادگر امسال چه در زمینه مبارزه با کرونا، چه برگزاری کمک مؤمنانه و رزمایش مواسات و چه فعالیت‌های فرهنگی و […]

پ
پ

سردار سید محمد تقی شاه‌چراغی ضمن دیدار از خانه طلاب جوان با فعایت های جهادی این مجموعه بیشتر آشنا شد.

وی ضمن تشکر از فعالیت های این گروه جهادی گفت: به لطف الهی طلاب بسیجی و جهادگر امسال چه در زمینه مبارزه با کرونا، چه برگزاری کمک مؤمنانه و رزمایش مواسات و چه فعالیت‌های فرهنگی و تبلیغی، فعالیت‌های بسیار گسترده‌ای انجام دادند که باید در قالب‌های جذاب و به شکل هنرمندانه در جامعه رسانه‌ای و تبیین شود.

فرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب (ع) استان قم ضمن تأکید بر اهمیت تقویت و توسعه فعالیت‌های اثرگذار فرهنگی و تبلیغی در راستای تحقق منویات و فرمایشات مقام معظم رهبری تصریح کرد: مجموعه‌ها و تشکل‌های حوزوی مخصوصا با حضور طلاب جوان، مؤمن و انقلابی، از جمله سرمایه‌های مهم نظام و انقلاب هستند که ان شاالله با تقویت آن‌ها خواهیم توانست زمینه تحقق اهداف مقدس انقلاب و نظام اسلامی را بوجود آوریم.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.