حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۴ آبان , ۱۴۰۰ 20 ربيع أول 1443 Tuesday, 26 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2095×
مدیر مرکز تخصصی مهدویت:

آسوده طلبی و جدایی از سیاست خطر تهدید کننده روحانیت

شناسه : 11660 16 دی 1399 - 13:25 202 بازدید ارسال توسط : منبع : رسا

حجت الاسلام والمسلمین کلباسی ضمن انتقاد از نظریه ای که روحانیت را از ورود در مسائل سیاسی بر حذر می داند گفت: تفکر کنار نشستن روشی است که برخی از فضلا چه در زمان انقلاب و چه در زمان حاضر به آن گرفتارند. حجت الاسلام والمسلمین مجتبی کلباسی مدیر مرکز تخصصی مهدویت دربیان شخصیت شهید […]

پ
پ

حجت الاسلام والمسلمین کلباسی ضمن انتقاد از نظریه ای که روحانیت را از ورود در مسائل سیاسی بر حذر می داند گفت: تفکر کنار نشستن روشی است که برخی از فضلا چه در زمان انقلاب و چه در زمان حاضر به آن گرفتارند.

حجت الاسلام والمسلمین مجتبی کلباسی مدیر مرکز تخصصی مهدویت دربیان شخصیت شهید سلیمانی گفت: ممکن است افرادی در بعضی شؤون زندگی تبدیل به الگو و اسوه شوند لکن کمتر کسی پیدا می‌شود که در همه ی جنبه های زندگی الگو باشد که ضرورت شناخت مکتب شهید سلیمانی به دلیل همین الگو بودن وی در همه جنبه‌های زندگی است.

وی در ادامه با اشاره به این نکته که انقلاب اسلامی حاصل از ترکیب معارف اهل بیت(ع) و نیز رهبری حضرت امام(ره) می‌باشد گفت: تفکر بی خیال بودن و کنار نشستن و عدم فعالیت در موضوعات سیاست، اقتصاد و جامعه روشی است که برخی از فضلا همیشه چه در اوایل انقلاب چه در زمان حال به آن گرفتارند.

مدیر مرکز تخصصی مهدویت در پایان گفت: دوری از مسائل حکومتی و سیاسی و بین المللی و آسوده طلبی خطری است که روحانیت و جامعه را تهدید می کند و با منطق و عقل و روح اسلام سازگار نیست.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.