حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۲۸ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 7 شوال 1442 Tuesday, 18 May , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1880×
رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری مطرح کرد؛

آیت الله مصباح برگردن حوزه و دانشگاه حق حیات فکری و عقلی دارد

شناسه : 11913 29 دی 1399 - 12:11 109 بازدید ارسال توسط : منبع : رسا

رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری با اشاره به شخصیت بزرگوار آِت الله یزدی تأکید کرد: ایشان برگردن جریان انقلابی دانشگاه و حوزه حق دارد. حجت الاسلام رستمی در مراسم بزرگداشت آیت الله مصباح یزدی گفت: ایشان هم برگردن حوزه‌های علمیه و هم دانشگاه‌ها مخصوصا نیروی انقلابی موجود در این دو نهاد حق دارد که […]

پ
پ

رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری با اشاره به شخصیت بزرگوار آِت الله یزدی تأکید کرد: ایشان برگردن جریان انقلابی دانشگاه و حوزه حق دارد.

حجت الاسلام رستمی در مراسم بزرگداشت آیت الله مصباح یزدی گفت: ایشان هم برگردن حوزه‌های علمیه و هم دانشگاه‌ها مخصوصا نیروی انقلابی موجود در این دو نهاد حق دارد که لازم است این حق حیات فکری و عقلی ادا شود.

وی با اشاره به ورود مؤثر آیت الله مصباح در زمینه ی مناظره، گفت‌وگوها و سخنرانی‌ها و نویسندگی گفت: وجود بیش از ۱۰۰ کتاب ایشان میراثی گرانقدر برای بعد از خود است.

رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری ضمن تعریف از دو اثر ارزشمند آیت الله مصباح یعنی تأسیس مؤسسه امام خمینی(ره) و ایجاد طرح ولایت افزود: ایشان هر وقت احساس می کرد عرصه انقلاب نیازمند حضور میدانی‌ست در حمایت از امام خمینی(ره) و رهبر انقلاب قرار می گرفت.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.