حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

شنبه, ۲۵ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 4 شوال 1442 Saturday, 15 May , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1868×
مدیر حوزه علمیه خواهران:

بخش عمده نفوذ حاصل شبکه‌های داخلی

شناسه : 9978 09 آذر 1399 - 10:05 131 بازدید ارسال توسط : منبع : رسا

حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالکریم بهجت‌پور در ویژه‌ برنامه آغاز به کار تلویزیون اینترنتی حوزه‌های علمیه خواهران : عجله صدا و سیما در ساخت شبکه مانع تولید محتوا و در نتیجه کپی برداری و ترجمه برنامه‌های خارجی شد. مدیر حوزه عملیه خواهران با بیان اینکه اکثر برنامه نفوذ به دلیل همین کپی برداری از برنامه‌های خارجی است […]

پ
پ

حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالکریم بهجت‌پور در ویژه‌ برنامه آغاز به کار تلویزیون اینترنتی حوزه‌های علمیه خواهران : عجله صدا و سیما در ساخت شبکه مانع تولید محتوا و در نتیجه کپی برداری و ترجمه برنامه‌های خارجی شد.

مدیر حوزه عملیه خواهران با بیان اینکه اکثر برنامه نفوذ به دلیل همین کپی برداری از برنامه‌های خارجی است گفت: تلوزیون راه انداختن در این شرایط سخت یعنی وارد شدن به صف رقبای جدی ، که نیازمند حضور جدی وتولید محتوای قوی می‌باشد.

ایشان حوزه و تک تک افراد صالح را رسانه ای برای انتقال دین دانستند و اضافه کردند: امروز کسی نمی‌تواند عذر بیاورد که دستم کوتاه بود و نتوانستم امربه‌معروف کنم. با تنوعی که در رسانه‌ها می‌بینیم و فرصت‌های بیکرانی که به روی ما بازشده است کسی نمی‌تواند عذری داشته باشد.

وی در انتها متذکر شد هرچه ما مجاهدت بکنیم خداوند راه‌های جدیدی را پیش روی ما باز می‌کند کار ما هم همین است ما در حوزه نشسته‌ایم که لشکری از متدینین را به سمت پروردگار رغبت بدهیم و از خودش هم می‌خواهیم که راه را برای ما باز کند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.