حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۲۷ مهر , ۱۴۰۰ 13 ربيع أول 1443 Tuesday, 19 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2087×

تمدید ثبت نام آزمون ورودی دوره دکتری دانشگاه باقرالعلوم(علیه السلام)

شناسه : 10263 12 آذر 1399 - 13:19 178 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

دانشگاه باقرالعلوم (علیه السلام) وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی در آزمون ورودی دوره دکتری سال ۱۴۰۰ در ۸ رشته نام نویسی می کند. دانشگاه باقرالعلوم (علیه السلام) وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی از داوطلبین طلبه و غیر طلبه دارای شرایط در آزمون ورودی دوره دکتری سال ۱۴۰۰ از طریق سازمان سنجش دانشجو می پذیرد. طبق […]

پ
پ

دانشگاه باقرالعلوم (علیه السلام) وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی در آزمون ورودی دوره دکتری سال ۱۴۰۰ در ۸ رشته نام نویسی می کند.

دانشگاه باقرالعلوم (علیه السلام) وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی از داوطلبین طلبه و غیر طلبه دارای شرایط در آزمون ورودی دوره دکتری سال ۱۴۰۰ از طریق سازمان سنجش دانشجو می پذیرد.

طبق این خبر، پذیرش در مقطع دکتری در رشته های تاریخ اسلام، فلسفه علوم اجتماعی، علوم سیاسی (گرایش مسائل ایران)، فقه سیاسی (گرایش فقه روابط بین الملل)، فلسفه فیزیک، وهابیت شناسی، فلسفه حقوق و سیاستگذاری فرهنگی انجام می شود.

داوطلبین برای دریافت اطلاعات بیشتر، می توانند تا چهارشنبه ۱۲ آذر به نشانی اینترنتی این دانشگاه به آدرس www.bou.ac.ir مراجعه کنند.

گفتنی است: نام نویسی اینترنتی این آزمون از طریق سایت سازمان سنجش به آدرس www.sanjesh.org  ممکن خواهد بود.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.