حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۲۷ مهر , ۱۴۰۰ 13 ربيع أول 1443 Tuesday, 19 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2087×

اطلاعیه برگزاری جلسه علمی «فقه سیاسی و نظریه پردازی در حوزه کارآمدی»

شناسه : 9976 09 آذر 1399 - 6:29 337 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

جلسه علمی «فقه سیاسی و نظریه پردازی در حوزه کارآمدی» ۹ آذر در فضای مجازی انجام می شود. جلسه علمی «فقه سیاسی و نظریه پردازی در حوزه کارآمدی» با تلاش پژوهشکده علوم و اندیشه سیاسی و مرکز همکاری های علمی و بین الملل پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی و روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه […]

پ
پ

جلسه علمی «فقه سیاسی و نظریه پردازی در حوزه کارآمدی» ۹ آذر در فضای مجازی انجام می شود.

جلسه علمی «فقه سیاسی و نظریه پردازی در حوزه کارآمدی» با تلاش پژوهشکده علوم و اندیشه سیاسی و مرکز همکاری های علمی و بین الملل پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی و روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم انجام می گیرد.

در این جلسه علمی، حجه الاسلام نجف لک زایی «معاون پژوهش دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی» به ارائه بحث می پردازد و حجه الاسلام حسنعلی علی اکبریان «عضو هیأت علمی این پژوهشگاه» به عنوان «ناقد» در این جلسه حاضر خواهد شد و حجه الاسلام هادی جلالی اصل هم دبیری علمی این جلسه را عهده دار خواهد بود.

این جلسه، یکشنبه ۹ آذر ۹۹، ساعت ۱۰ الی ۱۲ در قم، پردیسان، انتهای بلوار دانشگاه، پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، سالن جلسات پژوهشکده علوم و اندیشه سیاسی انجام می شود.

لازم به ذکر است: این جلسه در فضای مجازی از طریق لینک http://dte.bz/cptconf صورت می گیرد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.