حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۴ آبان , ۱۴۰۰ 20 ربيع أول 1443 Tuesday, 26 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2095×

برگزاری پویش «ختم قرآن» در حوزه علمیه کرمانشاه

شناسه : 10104 10 آذر 1399 - 11:31 336 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

بزرگ ‌ترین پویش «ختم قرآن کریم» به مناسبت شهادت جانسوز دانشمند هسته ای و دفاعی، شهید محسن فخری زاده، در حوزه علمیه حافظین قرآن حاج شهبازخان کرمانشاه در فضای مجازی انجام می شود. این پویش در آستانه اولین سالروز شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی از جانب معاونت تهذیب حوزه علمیه حافظین قرآن حاج شهبازخان کرمانشاه، در […]

پ
پ

بزرگ ‌ترین پویش «ختم قرآن کریم» به مناسبت شهادت جانسوز دانشمند هسته ای و دفاعی، شهید محسن فخری زاده، در حوزه علمیه حافظین قرآن حاج شهبازخان کرمانشاه در فضای مجازی انجام می شود.

این پویش در آستانه اولین سالروز شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی از جانب معاونت تهذیب حوزه علمیه حافظین قرآن حاج شهبازخان کرمانشاه، در حضور طلبه ها و روحانیون آموزشی و آزاد، برگزار می گردد.

گفتنی است که تمام افرادی که قصد مشارکت در «پویش حوزوی ختم قرآن کریم» را به نیت دانشمند ممتاز هسته ای و دفاعی، شهید دکتر محسن فخری زاده دارند، به ادمین گروه در «ایتا» به نشانی @maktabeshgh مراجعه نمایند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.