حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

دوشنبه, ۲۶ مهر , ۱۴۰۰ 12 ربيع أول 1443 Monday, 18 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2087×

برگزاری کارگاه سواد رسانه‌ ای برای مبلغین لرستانی

شناسه : 10485 18 آذر 1399 - 12:29 220 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

معاون تبلیغ و امور فرهنگی مدرسه علمیه استان لرستان از برگزاری کارگاه آموزشی سواد رسانه ای برای مبلغین این استان خبر داد. حجه الاسلام محمد ولی ‌پور با بیان اینکه کارگاه سواد رسانه ای به زودی برای خواهران و برادران مبلغ استان در فضای مجازی برگزار خواهد شد، ابراز کرد: با عنایت به شیوع کرونا، […]

پ
پ

معاون تبلیغ و امور فرهنگی مدرسه علمیه استان لرستان از برگزاری کارگاه آموزشی سواد رسانه ای برای مبلغین این استان خبر داد.

حجه الاسلام محمد ولی ‌پور با بیان اینکه کارگاه سواد رسانه ای به زودی برای خواهران و برادران مبلغ استان در فضای مجازی برگزار خواهد شد، ابراز کرد: با عنایت به شیوع کرونا، فعالیت های تبلیغی هم در فضای مجازی پر رنگ تر گردیده و در این جهت با هدف انسجام بخشی به اهداف تبلیغی کارگاه های سواد رسانه ای برای خواهران و برادران مبلغ برگزار می گردد.

معاون تبلیغ و امور فرهنگی و سرپرست معاونت تهذیب مدرسه علمیه استان لرستان با اشاره به اینکه برگزاری کارگاه های سواد رسانه ای برای مبلغین با عنایت به لزوم حضور در فضای مجازی، یادآور شد: انتظار می رود با برگزاری کارگاه های سواد رسانه ای، تبلیغ مؤثر، منسجم و کارآمدتر برای جامعه هدف را مشاهده کنیم.

حجه الاسلام ولی ‌پور در آخراز برگزاری کارگاه پیشگیری از اعتیاد برای مبلغین خبر داد و افزود: این کارگاه‌ ها هم با قصد ارائه آموزش های پیشگیری از اعتیاد در جامعه برای مبلغین تحت نظر کارشناسان پیشگیری از اعتیاد در فضای مجازی برگزار می گردد تا مبلغین، خطرات و مضرات مصرف مواد مخدر را به دانش آموزان و جوانان جامعه آموزش و ارائه دهند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.