حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۴ آبان , ۱۴۰۰ 20 ربيع أول 1443 Tuesday, 26 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2095×
آیت الله اعرافی:

آیت الله مصباح یزدی مرزبان اندیشه‌های ناب اسلامی و دارای تفکری نو و بکر

شناسه : 11603 13 دی 1399 - 20:00 195 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری مهر

آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه: آیت الله مصباح یزدی در دفاع از اصل رهبری معظم انقلاب اسلامی و ولایت فقیه شجاع و پیشگام و عمارصفت عمل می‌نمود. آیت الله اعرافی در پیامی ضمن ابراز تسلیت به مناسبت رحلت آیت الله مصباح یزدی به بیان ویژگی‌های شخصیتی مرحوم آیت الله مصباح یزدی پرداخت. وی با اشاره […]

پ
پ

آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه: آیت الله مصباح یزدی در دفاع از اصل رهبری معظم انقلاب اسلامی و ولایت فقیه شجاع و پیشگام و عمارصفت عمل می‌نمود.

آیت الله اعرافی در پیامی ضمن ابراز تسلیت به مناسبت رحلت آیت الله مصباح یزدی به بیان ویژگی‌های شخصیتی مرحوم آیت الله مصباح یزدی پرداخت.

وی با اشاره به پیشگامی ایشان در دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی نوشت: مرحوم مصباح مدافع آرمان‌ها و اندیشه ناب اسلامی و استوار در همه فراز و فرودها و حوادث و فتنه‌ها بود؛ همچنین ایشان در دفاع از اصل ولایت فقیه و رهبری معظم انقلاب اسلامی شجاع و پیشگام عمارصفت اقدام می‌کرد و لایخاف فی الله لومه لائم.

مدیر حوزه‌های علمیه در ادامه ضمن اشاره به پیشگامی آیت الله مصباح در طراحی نظام فکری اسلام تصریح کرد: از لطایف بارز در زندگی بسیار بابرکت ایشان اندیشه‌های مبتکرانه و نوآوری‌های برجسته در بخش های آموزشی و پژوهشی و مدیریتی حوزه و پیشگامی در تحول حوزه می باشد.

وی در ادامه تأکید کرد که گسترش مرز‌های دانش اسلامی و حوزوی از تفکرات آن مرحوم نشأت گرفته است.

آیت الله اعرافی با تصریح بر سلوک اخلاقی، روحانی و معنوی آیت الله مصباح اظهار کرد: انشالله ایشان برای حوزویان و دانشگاهیان مصباح هدایت و در پیشگاه خداوند سرافراز باشد.

وی در پایان پیام خود اظهار داشت: رحلت این فقیه مجاهد را به رهبر انقلاب، مراجع عظام، حوزه های علمیه شاگردان، علاقه‌مندان، بیت مکرم مردم شریف تسلیت و تعزیت عرض می‌کنم.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.