حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

یکشنبه, ۲۳ خرداد , ۱۴۰۰ 4 ذو القعدة 1442 Sunday, 13 June , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1940×

یوم الله نهم دی ماه نماد ولایت پذیری امت همیشه در صحنه است

شناسه : 11492 09 دی 1399 - 10:42 194 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

مدیر حوزه علمیه کاشان گفت: یوم الله نهم دی ماه، نماد ولایت پذیری امت همیشه در صحنه شد تا بصیرتی ماندگار رقم بخورد. در پیام حجت الاسلام منصور فرجی مدیر حوزه علمیه کاشان به مناسبت ۹ دی ماه آمده است: دهه بصیرت در تاریخ جمهوری اسلامی ایران نماد ولایت باوری ملتی است که نه در […]

پ
پ

مدیر حوزه علمیه کاشان گفت: یوم الله نهم دی ماه، نماد ولایت پذیری امت همیشه در صحنه شد تا بصیرتی ماندگار رقم بخورد.

در پیام حجت الاسلام منصور فرجی مدیر حوزه علمیه کاشان به مناسبت ۹ دی ماه آمده است: دهه بصیرت در تاریخ جمهوری اسلامی ایران نماد ولایت باوری ملتی است که نه در شعار بلکه در عمل اثبات کردند که آمادگی برای ظهور را می بایست در عمل نشان داد تا رهروان طریق ظهور بدانند باید شهید باشند تا شهید شوند.

یوم الله نهم دی، نماد ولایت پذیری امت همیشه در صحنه شد تا بصیرتی ماندگار رقم بخورد و امتی پس از سه دهه گذر از حادثه انقلاب حضوری را بهم آوردند که تاریخ ساز شود با شهادت سرداری رقم خورد که در حقیقت سرباز ولایت بود سرداری را بهانه ای دانست تا نمادی از دفاع مقدس را در زمینه رشادت و شجاعت، توکل و توسل، صفا و صداقت، تا جهانیان بدانند فقط یک نفر از صدها سردار دفاع مقدس با هزاران بسیجی از میلیون ها بسیجی آماده، می تواند طومار برنامه طراحی شده شصت ساله استعمار در منطقه خاورمیانه به نمایندگی صهیونیست بین الملل را در هم پیچیده و جلوه ای از قدرت اسلام قبل از ظهور را در آمادگی زمان ظهور نشان دهد.

تبیین و تشریح این حوادث از تاریخ اسلامی ایران، بخشی از وظایف بازماندگان آن خواهد بود که وظیفه ای سنگین و جاویدان را ثبت خواهد کرد.

بصیرت فاطمی، اشراف رهبری، حضور ولایی، تفکر سلیمانی، آگاهی انقلابی و بیداری اسلامی، موهبت خداوند بر تمامی بسیجیان باد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.