حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

شنبه, ۲۷ شهریور , ۱۴۰۰ 11 صفر 1443 Saturday, 18 September , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2059×
نماینده ولی فقیه در استان خراسان شمالی:

مدیری در خدمت رسانی بهتر عمل می کند که دغدغه مند باشد

شناسه : 11480 09 دی 1399 - 11:56 140 بازدید ارسال توسط : منبع : رسا

حجت‌الاسلام والمسلمین رضا نوری در دیدار اعضای اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان استان خراسان شمالی اظهار داشت: اتحادیه باید ارتباط خود را با حوزه علمیه و روحانیان تقویت کند تا اعضای آن از نظر فکری و معنوی غنی ‌شده و کارایی آن‌ها بیشتر شود. وی با اشاره به اینکه باید خود را تقویت کرد تا […]

پ
پ

حجت‌الاسلام والمسلمین رضا نوری در دیدار اعضای اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان استان خراسان شمالی اظهار داشت: اتحادیه باید ارتباط خود را با حوزه علمیه و روحانیان تقویت کند تا اعضای آن از نظر فکری و معنوی غنی ‌شده و کارایی آن‌ها بیشتر شود.

وی با اشاره به اینکه باید خود را تقویت کرد تا در صورت به عهده گرفتن مسئولیت آن را به بهترین نحو انجام داد گفت:بهترین‌ مدیران کسانی هستند که در مجموعه‌های دغدغه‌مند رشد کرده و از این مجموعه‌ها به عرصه مدیریتی وارد می‌شوند؛ چرا که به دلیل داشتن دغدغه مردم، موفق‌تر بوده و در خدمت‌رسانی به مردم هم بهتر عمل می‌کنند.

امام‌جمعه بجنورد در اظهارداشت: مجموعه انجمن اسلامی باید دارای نیروهای عمل‌کننده مؤمن، متدین، معتقد و ملتزم به ولایت‌فقیه، باورمند به جنگ فرهنگی، بصیر، شجاع، کار بلد، پُرکار، بی‌ادعا، خلاق، پویا، بانشاط، دارای تفکر سیستمی و دارای روحیه تشکیلاتی و کار دسته‌جمعی باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.