حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

جمعه, ۸ مرداد , ۱۴۰۰ 21 ذو الحجة 1442 Friday, 30 July , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2009×

فراخوان «پژوهش حوزه‌های علمیه: آسیب‌ها، چالش‌ها و راهبردها»

شناسه : 10744 01 دی 1399 - 8:35 238 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

ازسوی معاونت پژوهش حوزه‌های علمیه فراخوان «پژوهش حوزه‌های علمیه: آسیب‌ها، چالش‌ها و راهبردها» شروع شد و عموم، فضلا و طلاب می‌توانند پیشنهاد خود را به اشتراک گذارند. معاونت پژوهش حوزه‌های علمیه در نزدیکی هفته پژوهش و در جهت شکوفایی پژوهش در حوزه های علمیه،‌ از عموم اساتید، فضلا و طلاب دعوت بعمل می نماید تا […]

پ
پ

ازسوی معاونت پژوهش حوزه‌های علمیه فراخوان «پژوهش حوزه‌های علمیه: آسیب‌ها، چالش‌ها و راهبردها» شروع شد و عموم، فضلا و طلاب می‌توانند پیشنهاد خود را به اشتراک گذارند.

معاونت پژوهش حوزه‌های علمیه در نزدیکی هفته پژوهش و در جهت شکوفایی پژوهش در حوزه های علمیه،‌ از عموم اساتید، فضلا و طلاب دعوت بعمل می نماید تا پیشنهادات خود را در ارتباط با آسیب ها، چالش ها و راهبردهای ارتقای وضعیت نظام پژوهش حوزه های علمیه به اشتراک گذارند تا با بهره وری از این نظرات، برنامه ریزی نظام پژوهش حوزه های علمیه را زنده گرداند.
فضلا می توانند با شرکت در این پویش، نظرات خود را در خصوص موضوعات مربوط با پژوهش همچون:
مراکز پژوهش حوزوی، محتواهای پژوهشی در حوزه، محققان حوزوی، کرسی‌های نظریه‌پردازی و آزاداندیشی، انجمن‌های علمی، جشنواره‌های پژوهشی،  انواع قالب‌های پژوهشی، سیاستگذاری و برنامه‌ریزی پژوهشی، ترویج و آموزش پژوهش‌محور بیان کنند.
تمام نظرات بدون کلمه‌ای حذف یا تغییر، تقدیم معاونت پژوهش حوزه‌های علمیه می شود.

برای ثبت و ارسال نظر و دیدگاه ها، به خبرگزاری حوزه ذیل همین پیام مراجعه کنید.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.