حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۵ آبان , ۱۴۰۰ 21 ربيع أول 1443 Wednesday, 27 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2098×

شهید فخری‌زاده با شهادت پاداش خود را گرفت

شناسه : 10684 29 آذر 1399 - 6:29 166 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

مراسم مجازی بزرگداشت دانشمند هسته ای،شهید فخری زاده با حضور تعداد محدودی از مسئولین و مردم، در دفتر امام جمعه بخش بهمن برگزار شد. حجت الاسلام و المسلمین رضا علیزاده در نشست مجازی یادبود شهید هسته ای فخری زاده که امروز تشکیل شد، بیان داشت: افرادی چون شهید فخری‌زاده شهادت پاداش خدمات آنهاست و سزاوار […]

پ
پ

مراسم مجازی بزرگداشت دانشمند هسته ای،شهید فخری زاده با حضور تعداد محدودی از مسئولین و مردم، در دفتر امام جمعه بخش بهمن برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین رضا علیزاده در نشست مجازی یادبود شهید هسته ای فخری زاده که امروز تشکیل شد، بیان داشت: افرادی چون شهید فخری‌زاده شهادت پاداش خدمات آنهاست و سزاوار نیست امثال این شهید بزرگوار، مرگشان به جز شهادت باشد.

وی اظهار داشت: شهید فخری زاده تلاش های ماندگار و خدمات زیادی را در طول عمر شریف خود بصورت مخلصانه انجام داد، از ترسیم نقشه راه صنعت هسته‌ای تا ساخت کیت تشخیص کرونا، که بخشی از خدمات این شهید عزیز است

 امام جمعه بخش بهمن افزود: بدون تردید هدف دشمن از این جنایت، زمین ماندن فعالیت‌های علمی و پژوهشی است و تلاش می کند از راه های گوناگون از جمله تحریم، تهدید و ترور، از پیشرفت علمی کشور جلوگیری کند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.