حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۴ آبان , ۱۴۰۰ 20 ربيع أول 1443 Tuesday, 26 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2095×
آیت ‌الله علوی گرگانی:

شهید سلیمانی مانع جداسازی کشورهای اسلامی از یکدیگر شد

شناسه : 11512 10 دی 1399 - 13:29 311 بازدید ارسال توسط : منبع : مهر

آیت الله علوی گرگانی با اشاره به شخصیت والای سردار سلیمانی تصریح کرد: تلاش دشمن برای جدا کردن کشورهای اسلامی از یکدپگر بود که شهید سلیمانی در سپاه قدس مانع از این اقدام شد. آیت ‌الله علوی گرگانی از مراجع تقلید شیعیان عصر دوشنبه در دیدار اعضای کنگره بزرگداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با اشاره به […]

پ
پ

آیت الله علوی گرگانی با اشاره به شخصیت والای سردار سلیمانی تصریح کرد: تلاش دشمن برای جدا کردن کشورهای اسلامی از یکدپگر بود که شهید سلیمانی در سپاه قدس مانع از این اقدام شد.

آیت ‌الله علوی گرگانی از مراجع تقلید شیعیان عصر دوشنبه در دیدار اعضای کنگره بزرگداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با اشاره به ضرورت ادای حق که از طرف ایشان بر گردن ماست گفت: جایگاه شهید سلیمانی در دل‌های مردم ایران می‌باشد علی رغم اینکه حاج قاسم سلیمانی بسیار مظلوم بود، جمعیت میلیونی در مراسم تشییع شهید سلیمانی شرکت کردند و مراسم عزاداری ایشان در سراسر کشور بسیار باشکوه برگزار شد.

وی ضمن تصریح بر تلاش‌ها و خدمات سردار سلیمانی برای اتحاد جامعه اسلامی گفت: دشمن برای جدا کردن کشورهای اسلامی از یکدیگر تلاش کرد لکن این شهید بزرگوار مانع این اقدام دشمن شد و فعالیت‌های سردار سلیمانی در سپاه قدس باعث شد دشمن به اهداف شوم خود نرسد و امروز برکات حرکت سردار سلیمانی حس می‌شود.

مرجع تقلید شیعیان ضمن تأکید بر اینکه سردار سلیمانی مرد خدا بود و اهل هوا هوس نبود گقت: این شهید اجر عظیمی نزد خداوند دارد و هر کاری برای این شهید والامقام صورت گیرد شایسته است و برای خودمان نیز برکت دارد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.