حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۴ آبان , ۱۴۰۰ 20 ربيع أول 1443 Tuesday, 26 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2095×

پرستاران جان می دهند تا مردم در سلامت بمانند

شناسه : 10935 02 دی 1399 - 12:51 484 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: در ایام کرونا پرستاران و کادر درمان به استقبال مرگ رفته و تعدادی از این عزیزان هم در راه درمان و سلامت مردم جان خود را فدا کرده اند. حجت الاسلام سید محمدعلی آل هاشم، امروز به مناسبت روز پرستار در دیدار هیئت مدیره نظام پرستاری آذربایجان شرقی […]

پ
پ

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: در ایام کرونا پرستاران و کادر درمان به استقبال مرگ رفته و تعدادی از این عزیزان هم در راه درمان و سلامت مردم جان خود را فدا کرده اند.

حجت الاسلام سید محمدعلی آل هاشم، امروز به مناسبت روز پرستار در دیدار هیئت مدیره نظام پرستاری آذربایجان شرقی با بیان اینکه عنوان پرستار آرامش بخش است، بیان کرد: اولین کسانی که بر بالین بیماران حضور پیدا می کنند و درمان آنها را با اجرای صحیح دستورات پزشکی بر عهده دارد، پرستاران می باشند.

امام جمعه تبریز با اشاره به نامگذاری ولادت حضرت زینب(سلام الله علیها) به عنوان روز پرستار، افزود: حرکت های نمادین و تجلیل از پرستاران در این روز کاری با ارزش است، اما بهترین بزرگداشت رفع مشکلات این قشر تلاشگر است.

ایشان با بیان اینکه اگر عزم باشد میتوان همه معضلات را از میان برداشت، تصریح کرد: با در نظر گرفتن اوضاع و توانایی های کشور باید برای رفع معضلات کادر درمان تلاش و عزمی مضاعف داشته باشیم.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با بیان اینکه پرستاران همیشه عزیز هستند، خاطر نشان کرد: مجاهدت شبانه روزی کادر درمان خصوصا پرستاران عزیز محبوبیت آنها را دو برابر کرده است.

امام جمعه تبریز ادامه داد: در ایام کرونا پرستاران و کادر درمان به استقبال مرگ رفته و تعداد چندی از این عزیزان هم در راستای درمان و سلامت مردم جان خود را تقدیم کرده اند.

حجت الاسلام آل هاشم با تقدیر و تشکر از صبر و شکیبایی خانواده های کادر درمانی، گفت: خانواده پرستاران در طول ۱ سال گذشته روزهای پر اضطرابی را داشتند و این صبر و شکیبایی و حمایت آنها از فرزندان خدمتگزارشان اجر و ثواب مجاهدت در عرصه سلامت کشور را به همراه دارد.

در آغاز این دیدار دکتر صفری، رئیس هیات مدیره نظام پرستاری استان با ارائه گزارشی از وضعیت کاری و اجتماعی پرستاران از حمایت امام جمعه محترم تبریز در حمایت از مجموعه کادر درمان به ویژه پرستاران تقدیر و تشکر کرد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.