حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۴ آبان , ۱۴۰۰ 20 ربيع أول 1443 Tuesday, 26 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2095×
رئیس سازمان تبلیغات:؛

امروز مهم ترین و ریشه ای ترین جهاد امید آفرینی است/ به میدان آمدن قشر انقلابی موجب دلگرمی رهبری

شناسه : 11682 16 دی 1399 - 11:49 359 بازدید ارسال توسط : منبع : مهر

رئیس سازمان تبلیغات: مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب فرمودند که ریشه‌ای‌ترین جهاد امید است و مهمترین و اصلی ترین مسئله امروز جهاد، امیدآفرینی می باشد. حجت الاسلام والمسلمین قمی ضمن اشاره به دستور رهبر معظم انقلاب بر ضرورت به میدان آمدن جریان انقلابی گفت: مجاهدت‌های جریان مکتبی، صالح و انقلابی در عرصه‌های فرهنگی و اجتماعی لبیک […]

پ
پ

رئیس سازمان تبلیغات: مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب فرمودند که ریشه‌ای‌ترین جهاد امید است و مهمترین و اصلی ترین مسئله امروز جهاد، امیدآفرینی می باشد.

حجت الاسلام والمسلمین قمی ضمن اشاره به دستور رهبر معظم انقلاب بر ضرورت به میدان آمدن جریان انقلابی گفت: مجاهدت‌های جریان مکتبی، صالح و انقلابی در عرصه‌های فرهنگی و اجتماعی لبیک نسبت به دستور رهبر انقلاب بود.

وی با اشاره به ضرورت تأسی به حاج قاسم در خدمت خالصانه و خسته نشدن در راه خدمت به خلق گقت: لازم است که به دنبال راهی برای بازکردن گره از زندگی مردم باشیم و باید در جبهه فرهنگی جریان انقلابی فعالیت ها توسط مردم لمس شوند.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی ضمن اشاره به این نکته که باید همزمان با افزایش عمق ‌دادن به کارها، وسعت و مخاطبین کار را هم افزایش دهیم تصریح کرد: مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب اشاره فرمودند که ریشه‌ای‌ترین جهاد امید است و مهم و اصلی ترین مسئله امروز جهاد، امیدآفرینی می باشد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: همیشه در ذهن ملت ما باقی خواهد ماند که هر جا گرفتاری پیش آمد این قشر انقلابی بود که پای کار ماند و موجب دلگرمی رهبر انقلاب نیز شد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.