حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۵ آبان , ۱۴۰۰ 21 ربيع أول 1443 Wednesday, 27 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2099×
دبیر شورای امنیت ملی:

جمهوری اسلامی مصمم به انتقام سخت گرفتن از عاملان ترور شهیدان سلیمانی و فخری زاده

شناسه : 11116 06 دی 1399 - 13:13 194 بازدید ارسال توسط : منبع : ابنا

علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی در دیدار با مشاور امنیت ملی رئیس‌جمهور افغانستان گفت: جمهوری اسلامی ایران مصمم است با گرفتن انتقام سخت ازعاملان این جنایت، از تداوم اقدامات تروریستی، آمریکا و عمالش جلوگیری و آنان را وادار به خروج از منطقه کند. در دیدارعلی شمخانی ضمن خرسندی از افتتاح راه آهن خواف-هرات […]

پ
پ

علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی در دیدار با مشاور امنیت ملی رئیس‌جمهور افغانستان گفت: جمهوری اسلامی ایران مصمم است با گرفتن انتقام سخت ازعاملان این جنایت، از تداوم اقدامات تروریستی، آمریکا و عمالش جلوگیری و آنان را وادار به خروج از منطقه کند.

در دیدارعلی شمخانی ضمن خرسندی از افتتاح راه آهن خواف-هرات مطرح کرد: افغانستان به دلیل پیوندهای فراوان بین دو ملت از جایگاه ویژه‌ای در سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران برخوردار است.

وی ضمن بیان نگرانی از گسترش داعش و تروریسم بر لزوم همکاری بیشتر بین جمهوری اسلامی و دولت قانونی افغانستان تاکید کرد.

دبیر شورای امنیت ملی در پایان صحبت هایش ضمن اعلام انزجار از اعمال مداخله جویانه آمریکا و عمالش تاکید داشت: جمهوری اسلامی ایران مصمم است با گرفتن انتقام سخت از آمران و عاملان این جنایت تاریخی، از تداوم اقدامات تروریستی، تشنج‌آفرین و ضد امنیتی آمریکا و عمالش جلوگیری و آنان را وادار به خروج از منطقه کند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.